Lista ocen Mercedes Vaneo (90)

~jacek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto ogólnie nie wygląda najgorzej . Dobrze się nim jeździ do czasu kiedy nie nastąpi jakakolwiek usterka w okolicach zespołu napędowego (silnik , skrzynia). Nigdy więcej nie kupiłbym tego auta nawet za cenę dużo niższą niż rynkowa . Wreszcie go sprzedałem po pół roku jeżdżenia z nim na giełdę :)
2,9
~sebapie@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
kultura pracy coś jakby autosan rocznik 75 a powyżej 110km/h coś jakby roboty wyburzeniowe (Silnik)
4,1
~Janek
Minivan 1.6 82KM 60kW
Dobry samochód do przewożenia narzędzi i różnych szpargałów. W porównaniu do innych samochodzików tej klasy (Kangoo, Partner, Berlingo, Doblo) całkiem nieźle wyposażony i wygodny. Przestrzeń w tym małym autku zaskakuje. Pół warsztatu w nim przewiozę. Ale mankamenty też są: przede wszystkim brzydki jak noc i rdza, która zjada wszystko. Nie jest to samochód dla estety.
3,5
~kinga
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Mam automatyczną i jak dla kobiety ,która nie szaleje na drodze jest w zupełności wystarczająca. (Skrzynia biegów)
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto mam już od roku zrobiłem nim już ponad 20 tys km a obecny przebieg to 206 tys. nic mi się w nim nie popsuło i z tego co wiem to poprzedni właściciel też nic nie naprawiał. Jedyny zabieg, który proponuję wszystkim użytkownikom Vaneo to zmiana wysokości profilu opon fabrycznie zalecanych na wys 65. Fabryczne opony świetnie się spisują na niemieckich autostradach lecz nie na polskich wertepach.
3,6
~młody-wł
Minivan 1.6 102KM 75kW
Samochód mam od miecha. wiele nie powiem. Ale sam zastanawiałem się na tym modelem dość długo i wiem że moja ocena może być przydatna
~jurek
Minivan 1.9 125KM 92kW
bardzo dobry samochod dla mlodej rodziny ktora chce miec duzo miejsca i jednoczesnie wyrozniac sie z tlumu i nie liczy pieniedzy za kazdy przejazd i przeglad; za moim rodzynkiem czesto ogladaja sie na ulicy...
~Piotr H.
Minivan 1.9 125KM 92kW
Na 5-tym biegu można jechać 60 km/h i wcale nie słychać, żeby silnik sie męczył czy dusił! A jak trzeba depnąć to wszystko z tyłu zostaje daleko! Super sprawa jak się wie, ze się ma spora rezerwę mocy! (Silnik)
~tadeus@t-online.de
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Samochod dobry dla duzej rodziny lub hobbystow ktorzy czesto zabieraja ze soba np. sprzet sportowy (rowery, deski, spadochrony itd). Duza zaleta jest plaska dluga podloga po zlozeniu lub rozmontowaniu tylnich foteli. Milosnicy Mercedesa nie znajda w nim nic przyciagajacego gdyz jest on skonstrulowany dla innej grupy odbiorcow.
Dziennik kosztów dla Mercedes Vaneo
8,6
~legat
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Do dzisiaj brak lepszej oferty - auto tej długości z suwanymi drzwiami (garaż), 4 wbudowane miejsca dla dzieci (zero fotelików!), przewóz rzeczy długich na 2,2 m