Lista ocen Mercedes Vito W638 (90) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robamra
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
jeżdżąc spokojnie i wymieniając oleje szlag trafił układ hamulcowy , turbinę , uszczelkę pod głowicą , przeguby , często pękają węże od doładowania no i ciągłe problemy ze spadkiem mocy i totalny brak wiedzy mechaników o vito
Van 2.3 D 79KM 58kW
Nie ma jakiś dużych usterek,ale niedawno na przodzie zderzak przy chłodnicy zrobił dziurkę w rurce od wspomagania.Ale wszyscy do póki nie zdjeli zderzaka to myśleli że to od chłodzenia oleju .
~maciekbmw@o2.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
nigdy moje auto nie zawiodło mnie w trasie zawsze wraca do domu bez przeszkód dużo czytałem o vito że są bardzo awaryjne i ale to tylko czytałem ja wychodzę z tego założenia że JAK SIĘ DBA TAK SIĘ MA
~graterm.pisz@interia.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
kupilem vitka z przebiegiem 128000,00 km. sprzedalem z 256000,00 km. totalnie nic. Podstawa: serwis i biezace naprawy/wymiany czesci przez mechanikow znajacych sie na temacie VITO a nie PAN KAZIO.
~sebastian
Van 2.3 D 79KM 58kW
uszczelka pod głowicą, zawory, skrzynia biegow, sprzęgło wymienione przy 110 tyś km (moze to wina tego ze poprzednim włascicielem była kobieta ;) ), BLACHARKA - to nie jest napewno blacharka mercedesa... heh
~kapitansowa. interia.pl
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Słaba blacha koroduje mi przednia maska, była już naprawiana w czasie gwarancji i dupa muszę teraz naprawiać odpłatnie.Ponadto uszczelniałem tylny most koszt 380 zł. w serwisie 1500.
~r&b
Van 2.2 CDI 102KM 75kW
w ciagu roku zrobiłem dwa remony silnika,za pierwszym razem tłok sie rozsypał a za drugim uszczelka pod głowica sie wysypała,a do tego alternator, przekładnia kierownicza,przeguby,itd
~dolmar@wp.pl
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
turbina po 120 tys, często leje się z wężyków przy wtryskach, w zasadzie zawsze jakieś drobne niedomagania choć jest to wersja z Hiszpanii (podobno lepsza niż polska)
~vicio99
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
Do poważniejszych usterek można zaliczyć wymianę łożysk alternatora no i słynnych w CDI podkładek pod wtryskiwaczami... poza tym spokój...
~Olo
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Uszczelka pod głowicą 4000 zł,przeguby x 2,tarcze hamulcowe,kompl. przełącznikow, klamka, rolka w przesuwnych drzwiach i chyba wszystko.