Lista ocen Mercedes Vito W638 (90) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~markus
Van 2.3 D 79KM 58kW
skrzynia biegów na minusie; przegóby na minusie; blacharka na minusie- już są wykwity rdzy ( jak na Mercedesa to chyba zbyt wcześnie)
~zdzislaw.mackow@xl.wp.pl
Van 2.3 D 79KM 58kW
U mnie padł silnik,przeguby są normą ,u innych padały ABSy. Wg mnie auto skonstruowano naprędce i musiało się to odbić na niezawodności.
~Jasiek
Van 2.2 CDI 102KM 75kW
Jak na Markę to spodziewałbym się że wymiana świecy żarowej to pestka, natomiast w przypadku tego silnika to poważny problem spradź tę informację w serwisie
~HERMES56
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
WYMIANA SILNKA (ROZLECIAŁ SIĘ NA AUTOSTRADZIE) WYMIANA ŚWIEC ŻAROWYCH TO DEMONTAŻ SILNIKA. WTRYSKIWACZE LEJA PO 30 TYS.
~Darek
Van 2.2 CDI 102KM 75kW
posiadam vito od pięciu miesięcy, 9 tygodni stał na warsztacie, po pierwszej zimie czeka mnie lakiernik rdza wokół każdych drzwi
~tadeo
Van 2.2 CDI 95KM 70kW
za duzo niedociagniec od pocztku tego modelu ,ktore nie sa zlikwidowane,blacha do niczego,wykonczenie byle jak.
~mikoma
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Najsłabszym elementem mojego VITO jest jego układ elektryczny; tutaj dobra rada - należy znaleźć sobie naprawdę dobrego elektryka;
~raf
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
wsiadając rano do tego samachodu niewiedziałem czy wrócę wieczorem do domu.auto niepewne, nie można na nim polegać,bardzo awaryjne
~RYDZU
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
Na razie bez uwag. Jednak mam świadomośc tego co napisało o V-classe ADAC - jeden z bardziej awaryjnych samochodów.

Usterki Mercedes Vito W638

Mercedes Vito W638 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek
Van 2.3 CDI 100KM 74kW
nie ma co mówić, jest bardzo awaryjny, ma słabe przeguby, siada turbina, kiepska elekrtonika, w zasadzie wiecznie coś