Lista ocen MG ZR (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Zależy czego się spodziewasz - jeśli rozsądku, to daj spokój. Jeśli emocji w najniższej cenie, to chyba nie ma nic lepszego. One naprawdę kosztują grosze, a to jak jeżdżą, to pisałem wcześniej. Prezencja, moim zdaniem, jest rewelacyjna, samochód jest piękny i wyróżnia się w tłumie. I naprawdę ludzie się uśmiechają do tego sympatycznego, zadziornego grubaska.
~MG ZR
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Absolutnie nic lepszego w tej cenie. Wyposażenie i możliwości biją konkurentów z tej klasy na głowę. Jeśli ktoś nie wierzy niech sprawdzi sam...Auto wyjątkowe dla wyjątkowych ludzi. Ludzie nie znają tego auta - tak samo było ze mną ale wystarczyło odrobinę poczytać a potem zobaczyć aby się zakochać...z serwisami częsciami itp. nie ma problemu.
~markoska
Hatchback 2.0 TD 115KM 85kW
Auto kosztowało mnie niewiele licząc już z wymianą filtrów, płynów etc. Poza tym mam porównanie z takimi autami jak golf IV, czy audi a3 w siilniku 1.9 tdi i uważam, że auto wypada o wiele lepiej - nie tylko pod względem ceny, ale również osiągów. Poza tym wyróżnia się na drodze.
~moja_wawa@op.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Za tą cenę nie kupicie nic, co mogłoby choć w części dostarczyć takich emocji i w takiej ilości. Posiadacze BMW, Seatów Leonów, Audi A3 i A4, Golfów a nawet Hond Type-R mają poważnego konkurenta. Na ich miejscu bym się zapłakał, gdyby "objechał" mnie samochód 3-krotnie tanszy ;)
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
tutaj rowniez jestem w pelni usatysfakcjonowany(ale trudne slowko;)) mi udalo sie dostac samochod z listopada 2002r za 11k:DD a uwazam ze takiego samochodu takiej cenie lepszego nie znajdziecie:) pozdrawiam:DD
~gronostaj
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
W takiej niskiej cenie nie kupisz tak niepowtarzalnego samochodu, ludzie się oglądają za nim. W środku typowy Rover, nie jest źle :)
~ktosktowie
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Bez konkurencji - w tej cenie nie da sie kupic ladniejszego, unikatowego i tak jezdzacego autka w danym roczniku.
~PopeY
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
mysle ze jak na ta cene to jest najlepszy wybór dobry rocznik oraz moc a przede wszystkim oryginalność na ulicy
~Tomi
Hatchback 2.0 TD 115KM 85kW
Cena samego samochodu i części śmiesznie niska adekwatnie do rocznika
~maniak 84
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Patrząc rocznikowo w tej klasie samochodu nie kupimy za wmiare rozsądne pieniądze.