Lista ocen Mini Clubman F54 Kombi 2.0 192KM 141kW 2015-2020 (4) - Układ jezdny

~sweetspot
Kombi 2.0 192KM 141kW
Napęd na cztery koła w połączeniu z dużą wagą przy niewielkich rozmiarach auta czynią z niego prawdziwy czołg. Szczególnie na mokrej czy śliskiej nawierzchni ma się wrażenie, że jedziemy małym wozem pancernym, którego nic nie ruszy. I faktycznie, dzięki 4x4 można przyspieszać stabilnie i skutecznie w sytuacjach, w których moja poprzednia, przednionapędowa Mazda jedynie kręciła kołami w miejscu. Powiem więcej, to aż się w głowie nie mieści, że...
~Mateusz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Sporo obiecuje ale to auto nie jest małe i lekkie i mocno ucieka w zakrętów. W zawieszeniu i układzie czuć pieniądze, samo kierowanie jest bardzo przyjemne za sprawą bardzo precyzyjnie i z wyczuwalnym oporem działającej kierownicy.
~tomasz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Jak wyzej, EDC robi swoje. Komfort (mam runflaty 17ki) w Green i normalnym. Gokart w Sport. Nigdy nie dobija. Czuc pieniadze w zawieszeniu generalnie. Uklad kierowniczy wystarczajaca bezposredni, bardzo precyzyjny. Zero luzow.
~Adamek
Kombi 2.0 192KM 141kW
Auto daje niesamowicie wielką radość z jazdy, byłem ową Cooper S na torze i jest po prostu genialny.
Mini Clubman F54 Kombi