Lista ocen Mini Clubman F54 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Kombi 2.0 D 190KM 140kW
W 90 % jeżdzę sam, więc jest idealnie. Jeśli szukasz uniwersalnego auta rodzinnego na wyjazdy np do Chorwacji to trochę za mało. Nas jest czwórka, czyli dwoje dorosłych i dwójka dzieci. Na wyjazdy weekendowe wystarczająco. Bagażnik można powiększyć przez ściągnięcie podłogi oddzielającej dodatkową przestrzeń pod spodem. Wtedy jest ok i można tam sporo zmieścić dla całej naszej rodziny. Gdy potrzeba więcej miejsca np na narty, mam wersję z...
~tomasz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Duzy rozstaw w stosunku do rozmarow auta (kola w naroznikach) daje zadziwiajaco duzo miejsca w srodku. Bagaznik 360L w normalnym 'trybie', ale fotele maja funkcje cargo, do tego dzielenie 40:20:40. do tego po zdjeciu rolety jest super ustawny po dach (z siatka rozdzielajaca przestrzen bagazowa od pasazerskiej). Podwojna podloga. Runflaty wiec nie ma zapasowego kola ani zestawu (mozna wybrac normalne opony + zestaw i wozic w bagazniku)
~Mateusz
Kombi 2.0 192KM 141kW
Każdy się dziwi. Dużo dla wszystkich i duży bagażnik. Wygodne auto z bardzo mądrze rozdysponowana przestrzenią, również nad głową jest dużo miejsca (mam 186 cm).
~Adamek
Kombi 2.0 192KM 141kW
Przestrzeni jest normalna ilość, lecz może to być kwestia opcjonalnego dachu panoramicznego, ale osoba powyżej 180 cm wzrostu może mieć już problem.
~sweetspot
Kombi 2.0 192KM 141kW
Bardzo dużo miejsca jak na taki niewielki samochód. Nawet z tyłu.
~MW
Kombi 1.5 102KM 75kW
Na samochód w tym segmencie jest poprawnie.