Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (38) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zdecydowanie nastawiony na komfort, co mi akurat bardzo pasuje (jeżdżę na codzień po Łodzi to wiecie o czym mówię ;)). Jedyny minus to fakt, że trochę potrafi hałasować na większych nierównościach. Poza tym jest jak najbardziej ok i jestem z działania zawieszenia jak najbardziej zadowolony.
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Nie ukrywam ze dobre prowadzenie i wyczucie auta byly glownym atutem przy zakupie tego auta. Oczywiscie jak kazda ocena i ta jest pewnie subiektywna ale ASX pod tym wzgledem znacznie przewyzsza Qashqai\'a jak i Sportage\'a, ktorymi tez mialem okazje jezdzic.
~Marcin
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Pojechaliśmy na kilka polskich dróg, które mają pełno dziur. Samochód pokonuje je bez problemów, ja też nie mam obaw co do tego czy przejedziemy bez problemów. Nie testowałem wchodzenia w zakręty z dużą prędkością, ale wydaje się, że jest OK.
~JOŁMEN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zawieszenie dobrze tłumi nierówności, Auto idealne do miasta na wysokie krawężniki i nierówności. Przejazd po torach czy trakcji totalny luz. Dobra zwrotność auta, ale kiepski skok kierownicy trzeba się namachać żeby skręcić
~wojtekk
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
To jest chyba najlepszy punkt tego samochodu. Bardzo dobrze tłumi nierówności zapewniając bardzo dobry komfort podróży także po drogach szutrowych. To także zasługa opon o szerokim profilu.
~Asere
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Precyzyjny, dobrze trzyma się drogi. Ostatni fragment do pracy pokonuję drogą szutrową. Poprzednim samochodem przejeżdzałem powolutku na dwójce, a tutaj spokojnie jadę na trójce, wybiera wszystkie nierówności.
~Shed7
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zawieszenie w porządku. Jest dość twarde jak na polskie drogi i dziury. Mimo dużego rozmiaru opon nawet niezbyt duże dziury lub progi są wyczuwalne, co również objawia się hałasem podskakującej tylnej półki.
~Działkowicz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Doskonały ,szcególnie na drogach polnych ,leśnych i innych, gdzie przeciętnm osobowym bałbym się wjechać. Wymieniłem opony na całoroczne Vedersteiny 3,/ bieżnik letnio- zimowy/.
~Darmat
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
wybieranie nierówności prawidłowe,praca zawieszenia bardzo dobra.Precyzyjny układ kierowniczy , nie ma problemu z zachowaniem prawidłowego toru jazdy podczas manewrów.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
7,4
9,1
~Łukasz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Dosyć komfortowe jednak głośno pracuje. Zaletą jest ewentualny niski koszt naprawy. Tu nie wymieniamy całych wahaczu jak w niektórych modelach VW.
Mitsubishi ASX I SUV