Lista ocen Mitsubishi ASX (155) - Wyciszenie

~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
To chyba najsłabsza strona tego auta. W środku po prostu jest głośno. Słychać silnik, i to nawet na niższych obrotach. Poprzednio miałem diesla i mimo, że klekoty są z założenia głośniejsze niż benzynowce to w ASX silnik jest głośniejszy niż w moim poprzednim aucie Diesel. Widać, że Japończycy zaoszczędzili na wyciszeniu.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tu mam mieszane uczucia, ale dlaczego dałem 4 a nie 3 lub pięć gwiazdek. ASX nie jest wcale głośny, powiem więcej, jest bardzo cichy, silnik przypomina o sobie dość mocno tylko w chwilach przyspieszania. Poza tym pracuje na tyle cicho, że można zapomnieć o jego działaniu. Autostrada nie przeszkadza w komfortowej jeździe.
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Samochód cichy, dobrze wytłumione odgłosy zawieszenia. Powyżej 4 tys. trochę słychać silnik, ale w sam raz, przy niższych obrotach silnika nie słychać, co nawet na początku lekko niepokoi. Nie wiem , jak jest powyżej 120 km/h, bo na razie szybciej nie jechałem.
~JaJanusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Wahałem się czy nie dać 3 gwiazdek. Samochód słabo wyciszony, a przy 5 biegowej skrzyni na trasie męczący. Przy 120km/h szum wiatru jest porównywalnie głośny z silnikiem ale to efekt fajnego (dla mnie) kanciastego profilu, o słabym współczynniku oporów powietrza.
~Wolan
Mitsubishi ASX
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
I tu miłe zaskoczenie po przeczytaniu postów byłem nastawiony na "hałas nie do przegadania". Jest cicho i spokojnie na światłach wydaje się iż silnik zamiera. Przy prędkościach do 150 dźwięk porównywalny z Alfą 159 2.0 diesel. Szumią mocno opony.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Nie odkryję tu nic nowego, temat nie za dobrego wygłuszenia był już nie raz podnoszony podczas testów jak i opinii moich poprzedników. Zapewniam jednak, że jeżdząc po mieście i mniejszej trasie będziecie zadowoleni. Głośno się robi koło 140 km/h
~Michał
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Do ok. 120-130 km/h tak jak w większości osobówek klasy średniej. Przy autostradach niemieckich:) czyli pomiędzy 160 a 200 km/h jest duuużo głośniej niż w np. Passacie... Ale bryła w końcu przypomina lodówkę, do tego duże lusterka i cudów nie ma:(

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~galaar
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wszyscy nażekają że głośno, powyżej 120 może faktycznie tak jest ale bez przez sady (rozmawiać mozna normalnie a radio trzeba o kilka tonów podgłośnić)ale jeszcze nie jeździłem samochodem z tej klasy aby było cicho - wyjątek Mercedes Klasa C :)
Mitsubishi ASX