Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW 2001-2004 (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~strachu
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
GDI ma problem z osadzaniem się nagaru na przepustnicy i obroty zaczynają falować. Ów nagar wystarczy co jakiś czas wyczyścić. Można ten problem ograniczyć stosując odpowiednio dobrany olej: Shell Helix Plus AH SAE 10W-30 polecam link: http://www.autoflesz.pl/artykuly/28,Poranny_rozruch_Siarczyste_mrozy_a_lepkosc_oleju.html Ja kupuję olej w autoryzowanym serwisie mitsu bo na polskim rynku bardzo trudno dostać, cena 44 zł. za litr....
~fixer9@tlen.pl
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Olej zalany 5w40 od samego kupna jak bral 0.5 l tak do tej pory bierze tyle samo.Wymieniałem pompę wysokiego ciśnienia bo niestety wysiadła ale to chyba norma przy takim przebiegu i naszej benzynie..Reszta to norma rozrząd ,klocki ,filtry Problem z ręcznym zapiekły sie cylinderki.Ogólnie silniczek ślicznie Cyka;]] Nawet cichutko chodzi jak na GDI CO mnie cieszy
~Emigrant
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Brak usterek!!! Wymieniłem rozrząd, klocki i tarcze, filtry, oleje i inne płyny. Nic się nie dzieje. A jeżeli cokolwiek nawali, to naprawa nie kosztuje tyle co pół mieszkania
~pael999
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
103 tys km, żadnych poważnych usterek. Polecam! Głownie ze względu na małą liczbę postów na forach technicznych Mistubishi Carismy zdecydowałem się na ten samochód :D
~januszklimek
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Brak jakichklolwiek usterek - co dopiero mówić o poważnych - oby tak dalej. Nprawdę bardzo udana wersja Mitsubishi.
~Carisma
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Nic poważnego się nie stało tylko akumulator wysiadł co uniemożliwiło jazdę
~Banderas
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Japonczyk, tylko lac paliwo i jezdzic na przeglady okresowe.
~Mustang
Żadnych poważnych usterek od 3 lat czego chcieć więcej
~fig007
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Raz na 2 lata trzeba przeczyścić przepustnicę.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
9,2
~Marek_35
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Jak na razie odpukac zadnego wkładu finansowego od zakupu.
Mitsubishi Carisma Hatchback