Oceny Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW 2001-2004

Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW 2001-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW 2001-2004

~Carisma 1.8GDI 2003
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Przy zakupie nie sugerowałem się marką. W niskim budżecie trafiło się auto w bardzo dobrym stanie technicznym. Po kilku kilometrach jazdy testowej wiedziałem, że to auto dla mnie. Wg mnie auto w Polsce jest nie docenione. Po kilku inwestycjach (rozrząd, opony i serwis układu wydechowego) otrzymałem auto, które świetnie się prowadzi, jest dość komfortowe i całkiem ekonomiczne. Mam nadzieję, że posłuży jeszcze kilka dobrych lat. Jest kilka...
~allmaz
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Samochód jest bardzo dobry. Zaskakująco. Lecz ma w sobie jeden mankament, który powstrzymuje od wystawienia oceny celującej. To jest samochód miejski i pod to ma skonstruowany napęd i węzły powiązane: 120 km/h osiąga na 5 biegu przy 3000-4000 obr/min; jest na dłuższej trasie głośno i jest zbyt lekki (czasami są problemy z utrzymaniem drogi). Ta wada przechodzi w zaletę w mieście: ze świateł startuję nie gorzej, niż niektóre drogie BMW, jest...
~strachu
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
To mój pierwszy japończyk, wcześniejsze auta to fiat, renault, 2xrazy audi i ostatnio vw passat. Auto na tle tamtych oceniam bardzo dobrze. Nie rdzewieje i nie psuje się a jeździ świetnie i potrafi naprawdę bardzo szybko (max 225 km/h bez ściemy). Materiały wewnątrz trochę lipne ale ogólnie nie jest źle. Jak ktoś nie ma za bardzo kasy na droższe auto to z czystym sumieniem polecam Carismę. Nie oszukujmy się niezawodność VW to tylko mit a ceny...
~Carisma
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Auto bardzo dobre w swojej cenie, sportowy wygląd zwłaszcza jak jest ładny kolor z alu felgami, jeździłem nim rok i byłem zadowolony, dosyć dynamiczny, wygodny, pakowny, i bezawaryjny, generalnie polecam go także na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. Posiadałem go ponad rok i bardzo dobrze wspominam
~Mega Zadowolony
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Auto ma wszystko co trzeba. Niezawodność, niskie spalanie, jest pakowone, mozna śmigać po miescie jak i jechac smialo w trase bez stresu, ze nie dowiezie. Posiadam czwarty rok i nigdy mnie nie zawiodło. Drobne usterki, przewaznie czesci eksploatacyjnych. Raz wymienialem, gume przegubu. Na dł. trase moze troszke za duzy szum ale mi nie przeszkadza, bo słucham muzy :) Fajnie sie zrywa i jak to japonczyk uwielbia wieksze obroty. Polecam.
~Egon
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Super auto wyróżniające się z niemieckiej czy francuskiej konkurencji. Świetny oszczędny, niezawodny i dynamiczny silnik. Doskonałe zawieszenie. Jak dla mnie jedyny minus to nienajlepsze wyciszenie, które przy prędkościach autostradowych jest niewystarczające.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
9,2
~wojzi
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
6 z minusem. Auto przestronne - w zupełności wystarczające na autko rodzinne - dynamiczne i świetnie się prowadzi. Fajna też jest stylistyka. Nie rzuca się w oczy - ale kilka fajnych detali (jak choćby tylne światła). Jedyne co, to spalanie mogłoby być niższe.
~januszklimek
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony z posiadania ( i użytkowania ) Mitsubishi Carisma 1,8 GDI, Jest to auto średniej klasy , akurat dla mnie.Nie potrzebuję auta wyścigowego , ale również fiat mnie nia satysfakcjonuje.
~pael999
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Jak się wsiądzie do Carismy uśmiech sam pojawia się na twarzy i nie ustępuje po jeździe próbnej. Wyczuwa się porządność japońskiej technologii i solidność jakiej niejednokrotnie brak wielu europejskim markom. Auto dla mnie idealne, po mieście dynamiczne, nie kradną raczej i można w wakacje wybrać się w dłuższą trasę nawet do paru tys km nie martwiąc się specjalnie o środek transportu ;)
3,5
~Lanka
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Wygląd super, wygląda elegancko, smukły, ładny przód i tył. Jedyny minus to słabo widoczna tylna szyba.
Mitsubishi Carisma Hatchback