Lista ocen Mitsubishi Carisma (1127)

~DarQ_
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Obłędne, niedoceniane auto. Często zmieniam samochody, z powodu pracy :) Na carismę trafiłem przypadkiem, jechałem zakupić inne auto które okazało się złomem (BMW E61), z racji wczesnej pory sprawdziłem najświeższe ogłoszenia i oto ona- Mitsubishi Carisma 2004r ostatni wypust, w najlepszym z możliwych silników 1,6 16V instalacja LPG BRC montowana w ASO,(omijać 1,8GDI) sprzedawał właściciel który miał ją kilka lat a nie handlarz, o swoim aucie...
3,4
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ogólnie za auto zapłaciłem 3k, włożyłem 2k i jeszcze ma sporo do ogarnięcia, jednak mam sprawną klime, abs, poduchy, elektryczne szyby i grzane fotele, jeśli kupię maty, także nie wiem czy w tej cenie kupiłbym coś podobnego. Auto jest naprawdę tanie na rynku.
4,1
~Ironclad
Sedan 1.6 90KM 66kW
Wygodny, niezawodny mimo wieku i przebiegu oraz rozsądny, jeśli chodzi o koszty eksploatacji samochód. Kupiony, jak większość moich dotychczasowych wozów - z potrzeby chwili - okazał się wiernym towarzyszem zarówno w mieście, jak i na trasie. Automatyczna skrzynia, która stanowiła dla mnie z początku powód do niepokoju, okazała się wyjątkowo przyjemnym dodatkiem, który czyni jazdę w korkach mniej uciążliwą. Oczywiście - w tej beczce miodu jest...
3,8
~maxiking18
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ocena całokształtu średnia ponieważ przysporzyło wiele kłopotów drobiazgi do naprawy w tym modelu które można było usunąć samodzielnie lecz niekiedy wymagało wielu starań oraz zakupu części które stosunkowo są niedrogie
3,6
~LazyJK
Hatchback 1.9 DID 115KM 85kW
Spore, wygodne auto za śmieszną cenę. Dobry samochód na parę lat, ale nie ma się co przywiązywać - ogólna jakość wykonania i materiałów nie przekonuje. No i "Carismy" w tym aucie nie ma za grosz - choć wersje po liftingu wyglądają o niebo lepiej.
~Graveir
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Generalnie dobre, trwałe auto, zbudowane według starej szkoły, czyli "ma przejechać dużo i służyć dobrze", a nie według nowej, czyli "po gwarancji ma zacząć generować sprzedawcy zyski, a po 200kkm do wymiany"
3,6
~juar_78
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Myślę, że Carisma w wersji poliftowej to niedoceniane auto. Jest lepsze, niż opinia o nim. Wcześniej miałem Colta, teraz mam Lancera - więc jakieś porównanie mam. Trzeba także mieć na uwadze, że to auto należy porównywać z innymi wyrośniętymi kompaktami. Naturalnym konkurentem jest Skoda Octavia I. Proszę się nie bać opinii o japońsko-holendersko-francuskim samochodzie. Plusem podstawowej wersji 1600 jest ekonomika oraz możliwość...
~ener
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Przez 50 000 km, które ja zrobiłem tym autem praktycznie zadnych usterek. Silnik dynamiczny a przy tym mało spalający. Wnętrze przestronne. Blacharka póki co bez żadnych widocznych śladów korozji. Ogólnie 4,5/5 :)
3,8
~onyks1
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Auto całkiem ładne, tanie w zakupie i dobrze wyposażone (u siebie mam klimatronik, 4 poduszki powietrzne, 2 elektryczne szyby, ABS). Wnętrze również całkiem przyzwoite i wytrzymałe (tylko fotele nie zdają próby czasu - łamią się sprężyny).
~Marcin
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Carisma 1.8 GDI to naprawdę bardzo dobry samochód. Jest to auto bezawaryjne, z dobrymi osiągami oraz wygodne. Nie widzę konkurencji, szczególnie jak pomyślę jakim zabiegom już na etapie projektowania poddawane są obecnie samochody by \"padać\" po gwarancji lub by w celu wymiany żarówki odwiedzać warsztat. Naturalnie Rolls z kierowcą i Bugatti na weekendy nie wchodzą w zakres porównań.