Lista ocen Mitsubishi Carisma Sedan (540)

4,1
~Ironclad
Sedan 1.6 90KM 66kW
Wygodny, niezawodny mimo wieku i przebiegu oraz rozsądny, jeśli chodzi o koszty eksploatacji samochód. Kupiony, jak większość moich dotychczasowych wozów - z potrzeby chwili - okazał się wiernym towarzyszem zarówno w mieście, jak i na trasie. Automatyczna skrzynia, która stanowiła dla mnie z początku powód do niepokoju, okazała się wyjątkowo przyjemnym dodatkiem, który czyni jazdę w korkach mniej uciążliwą. Oczywiście - w tej beczce miodu jest...
~raw
Sedan 1.8 116KM 85kW
auto godne polecenia tym ktorzy od auta oczekuja nie tylko przemieszacznia sie z puntu A do B, ale takze czasem potrzebuja poczuc troche frajdy z jazdy. mocy jest wystarczajaco.
~kedzior
Sedan 1.8 116KM 85kW
4+, na 15 lat jakie ma auto bardzo dobrze jeździ, część nie są drogie i ma sporo zamienników (części od Volvo S40/V40). Drobne detale niestety czasem frustrują, ale nie można odmówić Cari niezawodności, bo co bardziej wkurza, ułamany przycisk, czy auto na poboczu w jakieś dziczy i łapanie stopa?
~maraz84@o2.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Trudno znaleźć w nim jakieś wady, jestem w nim zakochany, dynamika, ekonomiczność, niezawodność komfort w rozsądnej cenie, czego można chcieć więcej - dla mnie ideał nie potrzebuje od samochodu nic wiecej, nawet sylwetka bardzo mi się podoba (sedan) .... po prostu japoniec - choć robiony w europie ma najlepsze cechy japońców plus to czego oczekują europejczycy.
3,5
~Slan
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
Ogólnie jest OK. Gdyby nie straszne hałasy zawieszenia i denerwujące zachowanie silnika na wolnych obrotach, byłoby super. Ponadto przydałyby się podłokietniki (z przodu i z tyłu), czytelniejszy zegar i mniejsza kierownica (promień skrętu również). Wspomaganie kierownicy bardzo dobre, za to ABS nieco za głośny (na szczęście tylko kiedy musi zadziałać :)) Blacha bardzo dobrze zabezpieczona - mimo 9 lat ani śladu korozji. Dużą zaletą jest ładna,...
~Nerpo
Sedan 1.6 90KM 66kW
Samochód, który ma ciekawy wygląd, mi się podoba, a wygląd to sprawa gustu. Poza tym jest bardzo energiczny przy ruszaniu...Więcej napisać jest trudno. Z 23 samochodów w tej klasie, które testowałem jedynym poważnym konkurentem jest mazda 626 w wersji po 1998 roku. Jednak mitsu jest znacznie bardziej dynamiczny i mniej zżera LPG.
3,1
~Damian - Londyn
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auta nie lubię, jest nijakie. Nie wiem czemu właśnie to kupiłem. Może dlatego że była kiedyś wersja rajdowa którą pamiętam z mistrzostw świata? Więcej w niego wsadziłem niż za niego dałem. Naprawde!
4,1
~STROGG INC.
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
Jak na samochód klasy średniej wyższej to w latach produkcji starszego rocznika zrobiłby lepszą karierę niż auta z tzw. zachodniej granicy; może przyczyną był słaby marketing. Model ten powstał w kooperacji z inżynierami Volvo. /Projekt silnika z 1993 r./ Odważnie napomnę, że przetłoczenia boczne karoserii są jakby...podobne.
2,7
~adiku66@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Mam M. Carismę od 2 lat. Musze jeździć dalej bo jest na kredyt. Ale przeklinam dzień w którym go kupiłem. Zapłaciłem prawie 40 tys. zł. a do tej pory w naprawy zainwestowałem już prawie 20.000zł. Sypie się wszystko co może w silniku i skrzyni!!!
~konrado2
Sedan 1.8 16V GDI 125KM 92kW
silnik jest naprawde super - 2 lata eksploatacji i 0 problemow, super ciagnie na kazdym biegu, ale jak sie jedzie samemu lub dwie osoby. przy pelnym aucie juz nie jest tak kolorowo, a wrecz tragicznie, strach wyprzedzac, jak dla mnie za mala moc. to moj drugi komentarz, pierwszy byl 2 lata temu, wiec mozna przeczytac jak sie moj poglad na to auto zmienil. (Silnik)
Mitsubishi Carisma Sedan