Oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.6 90KM 66kW 1995-2000

Najnowsze oceny Mitsubishi Carisma Sedan 1.6 90KM 66kW 1995-2000

4,1
~Ironclad
Sedan 1.6 90KM 66kW
Wygodny, niezawodny mimo wieku i przebiegu oraz rozsądny, jeśli chodzi o koszty eksploatacji samochód. Kupiony, jak większość moich dotychczasowych wozów - z potrzeby chwili - okazał się wiernym towarzyszem zarówno w mieście, jak i na trasie. Automatyczna skrzynia, która stanowiła dla mnie z początku powód do niepokoju, okazała się wyjątkowo przyjemnym dodatkiem, który czyni jazdę w korkach mniej uciążliwą. Oczywiście - w tej beczce miodu jest...
~Aspirs
Sedan 1.6 90KM 66kW
Świetny samochód mimo sedziwego wieku sprawuje się bez najmniejszego zarzutu.Silnik 1.6 90 prosty a zarazem niezawodny brak wycieków oleju mało pali,odpala w największe mrozy.Bardzo dobre wyciszenie i wygodne fotele autko w sam raz dla rodziny.Prowadzenie tego auta to po prostu bajka,bardzo dobra widoczność.Ze skrzynią nie miałem większych problemów.Auto posiadam od 2010 roku i do tej pory nigdy nie zawiódł.Bardzo dobra blacha brak rdzy wbrew...
~mariusz_skc@o2.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
samochód oceniam bardzo dobrze.. od silnika poprzez komfort i wygląd.. bezawaryjnośc to jest wielki plus samochodu a do tego zero rdzy to już dużo.. przez 4 lata zrobiłem 80 tys bezawaryjnie prócz tego elektromagnesu w rozruszniku koszt 70zł + szczotki 25zł..aktualnie mam 165tys nakręcone z oryginalnymi przeglądami i nie obawiam się o dalsze tysiące.to nie prawda że każdy mówi że japoński samochód jest drogi w utrzymaniu to tylko głupie mity...
~memphis2bells
Sedan 1.6 90KM 66kW
Lepszego samochodu jak do tej pory nie miałem. Auto posiada 90 KM, ale jest żwawe jakby miało ze 110 KM. Może to zasługa dobrych przełożeń skrzyni. Mimo, że to sedan to jest bardzo pakowny. Woziłem nim wózek typu gondola. Podczas 8 lat użytkowania nie miałem z nim poważnych problemów. Oczywiście auto było serwisowane na bieżąco, a nie katowane i sprzedane niewinnej ofierze o czym można tu przeczytać.
~maraz84@o2.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Trudno znaleźć w nim jakieś wady, jestem w nim zakochany, dynamika, ekonomiczność, niezawodność komfort w rozsądnej cenie, czego można chcieć więcej - dla mnie ideał nie potrzebuje od samochodu nic wiecej, nawet sylwetka bardzo mi się podoba (sedan) .... po prostu japoniec - choć robiony w europie ma najlepsze cechy japońców plus to czego oczekują europejczycy.
~papaj8620@tlen.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
bardzo fajne autko moje pierwsze kupiłem pół roku temu wymieniłem rozrząd filtry olej pióra wycieraczek drążki kierownicze zrobiłem już nim ok15 tys i żadnych problemów. Nie żałuje kasy na niego wydanej spisuje sie bez zarzutu
~Nerpo
Sedan 1.6 90KM 66kW
Samochód, który ma ciekawy wygląd, mi się podoba, a wygląd to sprawa gustu. Poza tym jest bardzo energiczny przy ruszaniu...Więcej napisać jest trudno. Z 23 samochodów w tej klasie, które testowałem jedynym poważnym konkurentem jest mazda 626 w wersji po 1998 roku. Jednak mitsu jest znacznie bardziej dynamiczny i mniej zżera LPG.
2,9
~ebastian25@wp.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
ładne auto i tye, nic więcej, bardzo awaryjne a ceny częsci i napraw KOSMOS i to naprawde odległy, Nie chce mi się pisać wszystko co ciśnie mi się na usta-jedyny krótkim stwierdzeniem jest ,,nigdy więcej ,,Japończyka"-montowanego w Holandii
~Grzesiek
Sedan 1.6 90KM 66kW
Pewnie jakby przebieg byl duzo nizszy bylo by duzo mniej problemow z glowy szczegulnie tych drobnych, ale coz starosc nie radosc:)
~trance_maniak@o2.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Całokształt jest naprawdę mocną stroną tego auta. Nie dość, że tanie w zakupie, tanie w utrzymaniu to na dodatek jest naprawdę sympatyczne.
Mitsubishi Carisma Sedan