Lista ocen Mitsubishi Carisma Sedan 1.6 90KM 66kW 1995-2000 (42) - Silnik

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nerpo
Sedan 1.6 90KM 66kW
Pewna osoba pytał się, czy silnik zgasł, gdy staliśmy na światłach. Znakomite przyspieszenie, znacznie lepsze niż w maździe 626 o pojemności 1,8. Zapewne lepiej dobrana masa auta do jego ciężaru. Nie ma znacznej różnicy pomiędzy benzyną a gazem, być może nie tylko gaz sekwencja gra tu rolę, ale również prostota silnika i metalowy kolektor. Zrezygnowałem z madzy 626 właśnie ze względu na LPG, teraz wiem, że dobrze wybrałem.
~maraz84@o2.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Super dynamika, auto jeździ jakby było 1.8, jak na 90 km silnik radzi sobie z autem po prostu genialnie, passat 1.6 100 km to przy nim muł nie z tej ziemi. Robi się głośno powyrzej 120 ale wcześniej cichutko, minimalny bardzo przyjemny dźwięk, elastyczność równierz bardzo dobra, bardzo długi 5 bieg, podczas zwykłego wyprzedzania redukcja nie jest potrzebna.
~Grzesiek
Sedan 1.6 90KM 66kW
Silnik jak do tej pory sprawuje sie dobrze, nie bierze oleju i pracuje w miare rowno.Jedyny mankament to czasami zapalajaca sie kontrolka od sprawdzenia silnika zwkle zdarza sie to gdy popada, a po dodaniu gazu gasnie?.
~Dziki Benny
Sedan 1.6 90KM 66kW
jak na 90KM super, Vmax to 210km/h, na 2 biegu 90km/h pojedzie, bo odcięcie zapłony jest, ale na LPG nie ma i 110km/h leci;D, dynamika wystarczjąca, kopa też ma na 3 biegu przy starcie czasem zapiszczy
~Mareczek
Sedan 1.6 90KM 66kW
Jak na 90 KM (to starsza wersja silnika) świetnie - prównywalnie np. z Cariną 1.6 107 KM. Ale silnik jest wyraźnie za mały do tego samochodu. Bez jazdy na niskich biegach nie ma mowy o dobrym przyspieszaniu.
~ur 111
Sedan 1.6 90KM 66kW
Dynamiczny, lubi wysokie obroty, pracuje cicho. Najmocniejsza strona carismy. O podobnej pojemności inne auta są raczej mułowate. Wiem, bo trochę nimi jeździłem.
~jumbo
Sedan 1.6 90KM 66kW
na doskonale to za wiele ale bardzo dobrze to na pewno. pomimo 220000 km silniczek lala, bez wycieków i awarii (jak narazie) cichutki i malutko pali. po co tu zakladac gaz???
~memphis2bells
Sedan 1.6 90KM 66kW
Bez zarzutu. Po zakupie pełny pakiet startowy, tzn. rozrząd, filtry, świece, kable. Potem tylko regularna zmiana oleju i... radość z jazdy Japończykiem.
~papaj8620@tlen.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
nie jest żle choc 90koni to troche mało zwłaszcza jak jest komplet wtedy brakuje mocy zwłaszcza przy wyprzedzaniu trzeba redukować ale mimo to daje rade
~krówka
Sedan 1.6 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o kulture pracy silnika to niemam zażutów,pracuje cichutko nie odczówam żadnyh wibracji.polecam pod tym azgledem ten samochodzik.
Mitsubishi Carisma Sedan