Lista ocen Mitsubishi Colt III (114)

4,1
~bbvcvb
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Rzuca się w oczy solidność wykonania pojazdu w każdym detalu. Bardzo ładna jest sylwetka pojazdu, Auto jest aerodynamiczne, w wersji z manualna skrzynia biegów b. ekonomiczne. Ergonomia w aucie w najwyższym standardzie podobnie jak prowadzenie i komfort w aucie zwłaszcza w wersji z automatem. Niedopracowany sterownik silnik silnika, świetnie przed korozja zabezpieczona karoseria, także spod pojazdu.
~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Daje mu 5 z duzym plusem, powód jest prosty wozi, dowozi, przywozi i sie nie psuje, moze nie jest super oszczedne i nie powala na kolana moca silnika i nie ma duzego i pojemnego bagaznika, pasazerom i kierowcy nie jest zbyt wygodny no ale te wszystkie moim zdaniem drobne niedogodnosci w polaczeniu z niezawodna jednostka napedowa oraz pprzekladnia tworza z tego autka cos co ciezko mi opisac pelen zachwyt a dla mnie to juz chyba sentyment....
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Super autko. Jak na 19-sto letni wóz byłem z niego w 100% zadowolony. Idealne autko dla kogoś, kto oczekuje niezawodności i odrobiny sportu. Ja sprzedałem swojego colta tylko dlatego, że potrzebowałem bardziej pojemny pojazd.
3,6
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Mimo niektórych drobnych wad autka muszę ocenić go najwyżej gdyż wiem, że obecnie takich aut już się nie robi. Jeśli obecne auta w tym wieku będą tak dobrze się trzymać to wtedy zmienię ten komentarz (ha ha ha)
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Byłem mocno zaskoczony, że 16 letnie auto może sprawiać tyle frajdy. W znacznej mierze wynika to pewnie również z tego, że kupiłem je jako zadbane. Było na niemieckich blachach, przez 16 lat 2 właścicieli i do grudnia 2005r. przeglądy w serwisie Mitsubishi.
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta :). Design auta prezentuje sie bardzo śmiele i agresywnie rzekłbym nawet :). W sam raz dla młodych ludzi takich jak ja (22 lata) :).
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Silnik to jedna z najmocniejszych stron tego auta. 90PS pozwala na elastyczną jazdę (na 5 biegu po równym spokojnie od 50km/h) a w razie potrzeby jest czym wyprzedzić. Osiągnięcie 160km/h na autostradzie też nie sprawia problemu. Do tego zaskakująco niskie jak na wiek auta, wielkość i pojemność spalania na trasie. W mieście już nie jest tak różowo ale nadal uważam, że w normie. Dotego przy przebiegu ponad 200 tys.km zero wycieków. (Silnik)
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Fajne autko przestrzenne z dynamicznym silnikiem, i bezawaryjne co japonia to japonia.
~karol@dynavox.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Polecam, super sprawa jesli szukasz wysokiej jakosci auta za rozsadna kase. Colt to praktyczny samochod, z tylu jest dostatecznie duzo miejsca zeby cos przewiezc, a silnik jest na tyle mocny by dostarczyc wrazen ze sportowej jazdy. Tani w utrzymaniu, ekonomiczne spalanie, super wyglad. Czego chciec wiecej.
~Thomas7819
Hatchback 1.8 GTi 16V KAT 136KM 100kW
Bardzo solidny, bezawaryjny samochod. Bardzo dobre blachy, zero korozji. Bardzo dobre wyposazenie na tle niemieckiej konkurencji (elektryczne szyby, elektr. szyberdach w 2 pozycjach, wspomaganie, ABS)