Lista ocen Mitsubishi Colt III (57) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Autko sprawuje sie super :). Miałem z nim mały problem (straszne mulenie - prędkość max dochodziła do 110km/h, przy czym temperatura silnika strasznie rosła). Mechanicy sugerowali zmianę sterownika komputera - ja sugeruje (jeżeli ktoś ma również taki problem) dokładne oględziny kabli przy każdym możliwym czujniku. U mnie okazało się że kabel od czujnika ciśnienia oleju oderwał się :). Posiedziałem 10 min pod autem w kanale przylutowałem...
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Auto mam krótko, bo 6 miesięcy. W tym czasie zrobiłem 10 tys. km. Kupiłem na niemieckich blachach i w dobrym stanie (praktycznie dwóch właścicieli, przeglądy w Mitrubishi do XII 2005r., zeto tuningu etc.). Drobiazgi są, wynikają z wieku auta i normalnego zużycia jak sądze. Ale bez przesad znów. Od kupna nie działa mi włącznik ogrzewania tylnej szyby, wycieraczki trochę "rozklekotane", coś troszkę ociera przy kierownicy w czasie kręcenia. W...
~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
wymienione zostaly nastepujace czesci: Filtr powietrza koszt 25 zl Swiece zaplonowe koszt 40 zl Klocki hamulcowe koszt 60 zl Przewody zaplonowe koszt 60 zl Akumulator koszt 155 zl Gorne poduszki amortyzatorow koszt 200 zl Filtr paliwa koszt 17 zl Pasek klinowydo wspomagania koszt 14 zl Sonda przy kolektorze wydechowym koszt 100 zl Ostatni tlumik koszt 70 zl Szyba przednia koszt 190 zl (kamien z pod kola) 4x zmiana oleju
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Autko mimo katowania przez moją cieżka nogę, nie przestrzegania wymian olejów itd itd nie chce sie zepsuć... zupelna odwrotnosc opla omegi i astry... Przez 3 lata uzytkowania jedna wymiana oleju 130zł , opon 340zł, sprzegło (na używane) 120zł i filtr gazu za8zł to wszystko... Praktycznie zero wkładu finansowego. Do silnika oprócz sprzegła nawet nie zaglądałem
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Przez te wszystkie lata użytkowania (13 lat) autko sprawuje się genialnie. Jedyne co się popsuło to alternator 2 razy (zużyte szczotki więc tania naprawa) i niedawno odmuwiło współpracy ogrzewanie tylnej szyby. tak to tylko materiały eksploatacyjne trzeba było wymieniać, lać paliwo i jeździć
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Szczerze mówiąc to przez prawie 2 lata użytkowania z drobnych rzeczy zepsuła mi się tylko klamka od drzwi kierowcy :) Wymieniłem i na tym koniec. Karoseria miała w kilku miejscach ogniska korozji, ale nie czepiajmy się dziadka. Podłoga i progi zdrowizna, to najważniejsze.
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Ma swój wiek - więc są drobnostki: - popalone żarówki podświetlenia wnętrza, - niedziałający przełącznik ogrzewania tylnej szyby, - wycieraczki już co nieco wyrobione (łożyska), - termostat (30 zł), Coś tam może by się jeszcze znalazło.
~Daniel G.
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
mam ten samochodzik niespełna pół roku zrobiłem nim ponad 6 tysiecy kilmetrów i nic poza wymianą przegubu nie musiałem robic nie zawiódł mnie jak narazie ani razu i odpalał bez problemu przy ponad 20 stopniowych mrozach
~waski B-stok
Hatchback 1.8 GTi 16V KAT 136KM 100kW
elektryczne szyby sie zacinaja i trzeba przytrzymać ręką, rura wydechowa ma dziury ale po tylu latach wydaje sie normalne wszystko orginalne i wybaczam bo mocno Go katowałem
~redacz
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
COLT1 jeżdżę nim(colt1,5GLXi)od 1989roku.praktycznie bezawaryjnie do374000km-defekt skrzyni biegów>COLT2 304000km jezdzi bez większych problemów> drobne naprawy.