Lista ocen Mitsubishi Colt III (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Jeździłem cichszymi autami no ale stwierdzenie że Colt jest głośny to uważam za przesadę :|. Rozumiem, że jadąc 180km/h (a zdarzyło się parę razy:)) w każdym aucie jest głośno :P. Przy 110km/h zaczyna się dopiero robić troszkę głośniejszy hałas, który może zacząć denerwować wrażliwsze uszy. Ale to możemy traktować za plus - chociaż będziemy wolniej jeździli :D. Osobiście uważam że to wina uszczelek. W końcu to część która też sie zużywa i...
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Tu słabiej. Nie wiem na ile to wynika z wieku auta. Powyżej 120, 130 głośno. Myślę, że po części to wynika z wieku auta (uszczelki już nie idealnie przylegają, lusterka majatroszkę luz więc drgają przy szybkiej jeździe autostradą). Maska mogłaby być jednak czymś wyciszona a jest goła blacha. Ostatnio jeździłem nowym Punto Classic 1,2 i było ciszej. No ale to w końcu auto 16 letnie i za cenę Punto można by mieć takich kilka :)
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Troszkę głośno w środku powyżej 120. Nie wiem jednak na ile wynika to z konstrukcji auta a na ile z jego wieku. W końcu np. uszczelki już nie idealne i szumy powietrza większe są. W porównaniu z innymi cechami auta w tym punkcie słabiej.
~MITSUBISHI KLUB POLSKA - Wojtek - mitsubishi@poczta.fm
Hatchback 1.3 69KM 51kW
Dodatkowe elementy izolacyjne, powoduje ze w samochodzie, przy predkosci 100km/h nie odczuwa sie specjalnego halasu. Sytuacja zmienia sie diametralnie, po przekroczeniu 120 km/h. Ogolnie jak na 11-letni samochod jest OK!
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Do 90-100 calkiem przyjemnie pozniej przy 120-130 jest juz nieco glosniej ale uwaga duzo ciszej niż w toyocie yaris 2008r !!! (yaris to moje auto służbowe w firmie)
~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Wiaterek sobie swiszcze i gwizdze mnie to osobiscie nie przeszkadza praca silnika slyszalna przy wiekszych obrotach przy ok 3 tys. obr/min.
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Wyciszenie kuleje w tym aucie. Silnik gdy jest zimny słychać \"znakomicie\" w środku, także przy wyższych prędkościach ciężko się rozmawia.
~paweł200290@interia.eu
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jadąc 70 - 90 km/h jest w miarę cicho, lecz gdy ktoś ma zamiar wyprzedzać to przy redukcji nie słychać własnych myśli. Ale da się wytrzymać.
~bbvcvb
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Doskonale wyciszenie silnika pracującego na oryginalnym wydechu. Doskonale wyciszone zawieszenie.Nic nie trzeszczy m nic nie skrzypi.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt III
10,5
12,2
~zerqk@jadamspam.p
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
W moim cocie z automatem bylo na poczatku naprawde przyjemnie cicho. Teraz jest gorzej bo mam NIEORYGINALNE TLUMIKI ZA 60ZL SZT.