Oceny Mitsubishi Colt III 1.5 GLXi 84KM 62kW 1988-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt III 1.5 GLXi 84KM 62kW 1988-1992

~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Super autko. Jak na 19-sto letni wóz byłem z niego w 100% zadowolony. Idealne autko dla kogoś, kto oczekuje niezawodności i odrobiny sportu. Ja sprzedałem swojego colta tylko dlatego, że potrzebowałem bardziej pojemny pojazd.
~sebastian
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
dlugi czas jezdzilem sporo drozszym golfem 2. bez porownania. auto sporo tansze a ma central zamek elektryczne lusterka hydrauliczne sprzeglo silnik na pelnej szprycy. osiagi silnika i skrzynia biegow to najlepsze rzeczy w tej furze. porownujac do golfa 2 jego najlepsze elementy sa daleko w tyle za najslabszymi colta. bardzo wdzieczne auto.
~Daniel Wilk
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Znakomity samochód dla małej rodziny nie wyjeżdżajacej zbyt często w dalekie trasy. Maże o nowym Colcie.
3,5
~dj11@wp.pl
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
ludzie czemu nie mozna kupic nigdzie ksiazki do colta z 1989r??!!!
3,5
~maxiu
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Muszę przyznać iż posiadam ten samochod rok czasu i jesli chodzi o silnik jestem mile zaskoczony co do jego niezawodnosci chodzi jak do tej pory bez zarzutu nic nie stuka i nie puka ani nie dymi :) (Silnik)
~sebulbon@interia.pl
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
jakosc auta jest b.dobra jak na te lata w moim aucie występuje cały ocynk (Stosunek jakość/cena)
~Daniel Chmielewski
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
witam.mam te auto na codzien i kocham je.jezdze nim w rajdach i zdobywa puchary.bym byl bardzo wdzieczyny komus kto by mi sprzedal colta 1990r+-1r. 16/16v.jezeli ma ktos akie auto to prosze o kontakt.e-mail:mona_dany@o2.pl (Silnik)
~grzegorzgrab73@interia.pl
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
biegi na linkach nie spotkalem sie z tym wczrsniej idealnie zgrane i lekko wchodza (Skrzynia biegów)
~Hugo
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Rewelacyjnie chodzi i odpala zawsze bez problemu. Nic nie szkodzi mu LPG. (Silnik)
~redacz
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
jak na 84PS bardzo zrywny i elastyczny,obojętnie ile kg zapakujesz.Ominąć "limuzyny"na trasie- żaden problem! (Silnik)