Lista ocen Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW 1996-2003 (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SPAM
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Tutaj bosko. Jeżdżę na benzynie. 7L przy jeździe naprawdę sportowej w mieście? Raz udało mi się dobić pod 9L ale cały czas ostra jazda plus korki. Może być lepiej przy takich osiągach? Minimalnie spalił mi coś ok 5,7L na 100km
~SER
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
No coz, 1.6 co robi 100km/h w 10 sekund i leci z predkoscia 195km/h pali mi w trasie do 120 6 litrow benzyny. W miescie nie przekraczajac 3tys. obr nie wzial mi ani razu wiecej niz 8 litrow. Sami ocencie dla mnie rewelacja.
~mdablju
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Nie trzeba obawiać się o większe wydatki. Raczej nic ponad eksploatacyjne rzeczy. Obawiać się można rdzy ale jak ktoś kasuje wszystkie objawy rdzy zanim się rozwiną to nie będzie problemu.
~atrax1
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Po tak niewielkim autku można by się spodziewać lepszych wyników, a może po prostu mam zbyt \"ciężką nogę\" benzyny po mieście palił koło 8 na trasie 7 - 7,5. Gazu odpowiednio o około litr więcej.
~Paweł Mosur
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Nie rozumiem opinii osób które twierdzą że części do Japończyków są drogie, ceny po prostu są normalne. Przegub wewnętrzny 130, klocki 60, więcej nie wymieniałem rzeczy
~Sognom
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
przy ekonomicznej jeździe na stacji nie ma tragedii, ale jeśli przydepnąć to o swoje sie upomni, nie zawiódł mnie jeszcze nigdy, regularne wymiany załatwiają sprawę
~kolej
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Ceny napraw to nie wiem, bo się nic nie psuje, zużycie benzyny ponad przeciętną, patrząc na to, że jeżdżę na gaz, to wynik bardzo dobry 9,5l/100km.
~Marek
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Punto paliło mniej reno może też , ale na trasie to mogą w rowie leżeć , nie ma porównania więc ten litr przy silniku 1,6 to nie ma o czym gadać
~RaDDi
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Przeglad mialem jeden po kupnie, za paliwo nie place wiele aczkolwiek moglo by byc nie raz lepiej. ponizej podaje uzycie LPG nie bezyny.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW
7,6
8,8
~Someone
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Tutaj bardzo roznie, ale ze wzgledu na dynamike daje ocene dobra. W wiekszosci BMW, Audi, Golfy, Astry dostaja w d... przy silniku 1.6 w tym aucie.