Oceny Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW 1996-2003

Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW 1996-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW 1996-2003

~RECHA
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Zalozenia byl takie mialem kupic auto dla dwoch osob na wakacje i do pracy, w gory i nad jezioro. Czasem w 4 na dyskoteke. No i trafilem moim zdaniem bezblednie. Wsiadajac do tego auta za kazdym razem mysle sobie to moje pierwsze auto i do tego jakie fajne. Pozycja za kierownica naprawde wysmienita ja lubie nisko siedziec czuje sie jak w jakims sportowym coupe i jeszcze te dlugie przednie drzwi jak zwine szybe to ma widok na caly swiat :). Nie...
3,7
~Kondi
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Świetne auto! Jedyny problrm jaki miałem to cewki zapłonowe (są dwie), jedna zaczeła przebijać prąd co spowodowało wielką utrate mocy, dławienie się samochodu, zacinanie, większe zużycie paliwa, kopanie prądem przy wysiadaniu, nierówna pracę silnika. Wymieniłem jedną cewke na używaną ale dobrą poniewa ż nowa kosztuje 450-500zł, po wymianie wszystko git, pieknie cacy:). Dokładnie po roku znowu to samo się dzieje....chyba kupię nową tym razem. A...
~Paweł Mosur
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Autko po prostu rewelacja. Mimo swojego wieku jeździ się super. Polecam każdemu. Ja kupiłem na swoje pierwsze autko i nie żałuję. Po przejechaniu 15k km zero usterek. Przyspieszenie na LPG w granicach 12 sekund więc moim zdaniem rewelacja. 180 ma bez problemu, ale komfortowo się jeździ przy max 160. Biegi są bardzo elastyczne, na piątym biegu można jechać 50 jak i 200. Reszta mojej opinii poniżej
~mdablju
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Ogólnie doskonale ale nie idealnie. W końcu nie ma idealnego samochodu. Czas i kilometry zabiją każdy samochód a mój 18 latek cierpi na choroby starcze, przede wszystkim rdzę. Ale czego wymagać od 18 latka za 4000PLN. Oczywiście jest to niski segment samochodów ale jak za takie pieniądze jest na prawde super
~SPAM
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Perfekcyjne auto za te pieniądze. Szybkie ekonomiczne, nic się nie psuje więc ekonomia 2x. Ładne zwinne w mieście i przyjemne na trasie. BARDZO BARDZO TANIE W ZAKUPIE. Jeśli kupisz zdrowy egzemplarz. TO nigdy go nie będziesz chciał sprzedać. Trzeba wyłożyć grubą kase na coś lepszego. A to jest ostatni model colta produkowany w Japonii, co za tym idzie wykonanie najlepsze!
~atrax1
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Kupiłem auto ośmioletnie, które dłuższy czas prze zakupem stało nieużywane. Na początku wymagało wymiany kilku części które zwyczajnie się zużyły, ale potem auto było całkowicie niezawodne. Jedyny mankament do którego można by się przyczepić to korozja - zawieszenie i tylne nadkola, ale myślę że przy dobrej konserwacji nie było by tego problemu. Przyjemność z jazdy - olbrzymia! :)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V 1.6 i 90KM 66kW
7,6
8,8
~SER
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
kupilem auto i wymienilem to co trzeba, komplet rozrzadu ( pasek Mitsuboshi, rolke GMB, pompe wody GMB, paski klinowe Bosh i Continental, plyn chlodniczy Prestone od razu uszczelniacze walu korbowego i rozrzadu choc nie cieklo). Filtra paliwa, filtra powietrza, Olej silnikowy 5W 40 Motul 300V Power z filtrem oleju knecht, swiece NGK, olej w skrzyni biegow Valvoline SynPower TDL 75W90. Narazie tylko tyle.
3,8
~dak_colt
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Gdyby nie słabo zabezpieczona blacha, autko oceniłbym jako doskonałe. Fajny elastyczny sinik, bezawaryjny. Części, zamienników jest dostatek. Przy dobrym wyposażeniu nie ma na co narzekać.
~Mm
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Przyjemny samochodzik, niezawodność , ekonomia na przyzwoitym poziomie, komfort jak na takie małę autko również
~Sognom
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
auto bardzo alternatywne, nieduże, ale użyteczne, daje dużo radości z prowadzenia, dobrze się prezentuje i zarazem jest mało spotykane, a szkoda