Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Nic dodac, nic ujac, ladne dostepne kolory (wybralem czerwien), zabieram gwiazdke za dosyc miekki i latwo rysujacy sie lakier ale coz, to normalne w dobie ekologii, wszysko na bazie wody teraz...
~Andrzej
SUV PHEV 2.4 188KM 138kW
Mitsubishi bardzo się poprawiło, miałem wcześniej Carismę, tam było kiepsko, tutaj znaczna poprawa, miłe jest 12 lat gwarancji na blachę :)
~Piotr
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Blacha ciężka nie to co w Hondzie, lakier gruby niewiem może na Amerykę idzie inny sort bo są inne standardy ekologiczne jak kiedyś w Cinquecento
~Krzysztof
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Przestronna, wygodna, w nowoczesnym kształcie. Nam z Żoną bardzo się podoba - szczególnie (tak kontrowersyjny) tył samochodu. Dla nas pięknie wygląda !!!!
~Ewbes
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wszystko jest spasowane doskonale. Lakier czerwony 3 warstwowy jest niepowtarzalny i ciekawy
~Brack
SUV 1.5 T 163KM 120kW
o karoserii można chyba powiedzić dopiero za kilka lat, na razie igła, przy myjce ciśnieniowej łatwo schodzą zabrudzenia od owadów
~jack
SUV 1.5 T 163KM 120kW
bardzo ciekawy wygląd, mały bagażnik, ale dla mnie to zaleta - nie jeżdzę w bagażniku :)
~Łukasz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Solidny lakier, niezłe wyciszenie jak na tej klasy samochód i bryłę. Jakość spasowania bardzo dobra.
~Tonero
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Mogłaby być grubsza i plastiki mocniejsze - zderzaki uginają się przy niewielkim nacisku ręką.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse Cross
6,9
~Dareckik
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Za kilka lat to może coś się napisze. Ogólnie to bryła mi się podoba. Przetłoczenia cieszą oko.