Oceny Mitsubishi Eclipse Cross

Oceny Mitsubishi Eclipse Cross – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Eclipse Cross

~Cezary
Mitsubishi Eclipse Cross
Bardzo przyjemny nowoczesny suw , silnik dynamiczny , przy spokojnej jeżdzie oszczędny , w środku dużo miejsca , mały bagażnik , przesuwana tylna kanapa ,dla rodziny 2+1 .. Bardzo zwrotny , w środku bardzo ładnie wykończony , z zewnątrz wedle gustu , mi się bardzo podoba .
~Adas
Mitsubishi Eclipse Cross
Auto jak dla mnie rewelacja. Skrzynia CVT z predyfiniowanymi 8 biegami to misttrzostwo. Wyciszenie na wysokim poziomie. Olbrzymia przestrzeń wewnątrz, niestety kosztem bagażnika. Spalanie- autostrada 140,9L..drogi krajowe do 90 ponizej 7L mozna spokojnie zejść. Bardzo dobra dynamika. Rewelacyjny skręt co ułatwia parkowanie w mieście. Bardzo dobra widoczność nawet przez tylną szybę
~Franz Maurer
Mitsubishi Eclipse Cross
Auto wygodne, ciche, zrywne, ale też przy tym łakomy na paliwo. Denerwujące plastki w bagażniku, rysują się dosyć szybko. Fajne chowanie rolety do bagażnika, ale boki wystają poza obrys podnoszonej podłogi i można ją uszkodzić. Kiepska regulacja HUD. Auto robione pod niskich Azjatów, więc wysoki kierowca, typu Zachar , miałby problem z regulacją wyswietlacza. Przy moim wzroście 176 cm jeszcze jest ok.
~Sylwester
Mitsubishi Eclipse Cross
Jeździłem różnymi autami. Super wspominam Galanta 2,5 V6. I szczerze powiem, że jakościowo jest kontynuacja dobrej tradycji marki. Przede wszystkim, to rasowy japończyk. Wrażenia z jazdy niesamowite. Wyciszenie tego auta, to bajka. Fotele wygodne, Można spędzić w nim wiele godzin i nie jest to męczące. Tak na prawdę, to nie chce się z niego wysiadać. Polecam.
~new_eclipse
Mitsubishi Eclipse Cross
nie wiem czy to wina android auto czy samego sprzętu w aucie ale podłączenie telefonu z androidem i jego obsługa to kicha. Nie mówię już o obsłudze głosowej..... tylko po angielsku i to jest najmniejszy problem - ale wywołanie kogoś z kontaktów to graniczy z cudem a jak ma jakieś polskie znaki w imieniu lub nazwisku to zwyczajnie dupa, nie da się :(
~john
Mitsubishi Eclipse Cross
Świetnie wygląda, bardzo dobre wykończenie, wygodny i komfortowy .
~Kasia
~sads
Mitsubishi Eclipse Cross
bardzo dobra widoczność dzięki dużym lusterkom zamontowanym na drzwiach. (Widoczność)
~tribh
Mitsubishi Eclipse Cross
Niezawodny w każdych warunkach. Dynamiczna jazda. Przyspieszenie bez zarzutów. Niestety spory apetyt na paliwo trochę psuje doskonałe ogólne wrażenie. W warunkach zimowych silnik bardzo szybko uzyskuję właściwą temperaturę pracy co nie pozostaje bez znaczenia w przypadku gdy auto parkuje na zewnątrz bez możliwości garażowania. (Silnik)
~Maju