Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Jeździ się wygodnie, tanio i bezpiecznie. Jak na auto z tego roku sprawuje się rewelacyjnie. Ponadto ma taki wygląd, że nie można go z niczym pomylić. Jest rzadko spotykane, nie trzeba tuningować, bo i tak się wyróżnia :) Nawet ceny części nie są wygórowane - np. termostat kupiłem za 21 PLN. W zasadzie dokucza tylko brak jakiejkolwiek literatury po polsku. Na szczęście mam instrukcję obsługi po niemiecku i dużo...
~lombroso
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Auto z duszą. Nietrudno znaleźć egzemplarz z pełną elektryką, co w autach europejskich długo jeszcze nie było standardem. Zadbany egzemplarz będzie służył długo, ale cięzko jest taki obecnie znaleźć. Minusem jest karoseria, a także mała dostępność używanych części. Przy obecnych cenach oleju napędowego warto się jednak zastanowić nad benzyną. Czy kupiłbym drugi raz? Pewnie, o ile wszystko bym dobrze sprawdził. Wpaść na 20-letnią minę nie jest...
~wikbud7 wp.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
auto super ale nigdy nie bedzie w 100% extra!!!!! zyjemy w polsce i na serwis autoryzowany stac tylko hobbystow tej marki ja nim jestem ale sam naprawiam swego galanta 91 2000 bo na warsztatach malo posiadaja wiedzy na temat elektryki i mechaniki ostatno spalili ni sterownik jezdze tylko na gazie kuzwa email wikbud7@wp.pl
~ascher
Hatchback 2.0 109KM 80kW
jest to wygodny samochodzik- młodsze europejskie modele nie mają tak milutko w środeczku; muzyczki też słucha się doskonale jest cichutko w środeczku; lubię mój samochodzik- i jak gdzieś jadę dalej to cieszę się bo jazda nim to frajda:-))
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przejechalem 15tys km w niecaly rok z czego 14tys na gazie. Zero jakichkolwiek problemow/awarii. Pomimo dojrzalego juz wieku auto doskonale. Kolejny zakup to moze byc tylko kolejny Galant.
~dancio00@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 86KM 63kW
Autko jak na ten wiek spisuje sie dobrze, nie ma z nim żadnych wiekrzych problemów. Aczolwiek troszke mi przyszarpuje i zdarza mu sie mulić jeżeli ktoś wie co może być przyczyną niech napisze
~grzegorz.rutecki@neostrada.pl
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Auto ma 16 lat i w ogole sie nie psuje!!!!!!! mam go od 12 lat i procz rozrusznika wymienilem jedynie czesci eksploatacyjne. Goraca polecam nie pala sie nawet zarowki!!!!
~jeda6
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
Zrobiłem tym samochodem 140000 km i oprócz części które uległy zużyciu ze wzgledu na spory przebieg to nic nie nawaliło.Chciałbym aby następny mój samochód był tak bezawaryjny.
~shovel@wywalto.o2.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
mimo wszystko nie zamieniłbym go na inny samochód. Duży, wygodny, przyjemny w jeździe. jeśli będe zmieniał samochód to tylko na mitsubishi i tylko na Galant/ Sigma.
~djvega@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Najlepsze autko na świecie duże mało pali tylko mogło by być szybsze. A cześci wcale nie są drogie poprostu trzeba wiedziec gdzie je kupowac aaby było taniej. Ogólnie bez zastrzeżeń.
Mitsubishi Galant VI Hatchback