Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (25) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przy zwykłej jeździe po mieście nie spali mniej jak 9 litrów benzyny. Jak ktoś będzie mocno deptał to i do 12 dojdzie. Średnio trzeba liczyć się z tym, że mieście ucieknie nam z baku 10 litrów benzyny na 100 kilometrów.W dużym mieście , z dużą ilością świateł i korków trzba liczyć że zawsze spali te 10 litrów. Za to w trasie bardzo oszczędny, przy prędkości między 120 a 140 mój egzemplarz spala jakieś 7 do 8 litrów. Powyżej tych prędkości...
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zużycie paliwa jak na ten rocznik, pojemność i wielkość nie może być chyba lepsze. W mieście na gazie bierze 11 litrów, na bezynie 9,5 przy bardzo dynamicznej jeździe. W trase na gazie nie liczyłem, na benzynie mieszczę się w 7 litrach. Ceny napraw - jak za każde inne auto, japończyków coraz więcej i odchodzi do przeszłości baja o kosmicznych cenach części. Zresztą to auto się nie psuje. Jedyna naprawa jaką zrobiłem, to wymiana sprzęgła bo je...
~lombroso
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
To są 20letnie auta więc ciężko znaleźć egzemplarz niezawodny. Konstrukcja jest stosunkowo prosta, więc lubiący grzebać powinni sobie ze wszystkim poradzić. Wiele części pasuje od innych miśków z epoki, natomiast jeżeli chodzi o silnik itd., to ciężko jest coś znaleźć używanego i pozostają hurtownie z często drogimi zamiennikami.
~shovel@wywalto.o2.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
spalanie "na zimnym" zdecydowanie zbyt duże - w porywach do 14-15 litrów / sto km w mieście, jeśli jednak jest w miarę sensowna temperatura i nie jeżdże tras po 4-5 km to mieści się w 11-12l na mieście i poniżej 10 na trasie
Hatchback 2.0 109KM 80kW
2-litrowy automat średnio 11-12 litrów LPG głównie po mieście i 10 załadowany w trasie to chyba dobrze jak na już dość starą konstrukcję.
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
mam za małe opony więc pali za dużo ale jak załozę prawidłowe kapcie to 13 gazu w miescie będzie a mam ciężką nogę
~swees
Hatchback 2.0 109KM 80kW
jak na razie smok, ale ma duży przebieg. planuję trochę go odmłodzić i wiem, że będzie palił mniej, ale części są naprawdę drogie...
~Marti marti@w.pl
Hatchback 1.8 86KM 63kW
Pali 6-7lON wiec bez komentarza, czesc tansze niz sie wszystkim wydaje a przy bardzo nizkiej awaryjnosci wymieniane rzadko :)))
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jezdze na gazie wiec dbam o odpowiednia ilosc kalorii, co skutkuje spalaniem w miescie 11-13l.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VI Hatchback
9,3
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Trasa ok. 7, miasto 9,5 , normalne warunki około 8l. Po założeniu gazu (LPG) jezdzi "za darmo".
Mitsubishi Galant VI Hatchback