Lista ocen Mitsubishi Galant VI Hatchback (26) - Silnik

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Pojemość 1.8 i moc 90 KM jest według mnie za słabą jednostką napędową dla tego auta.Oczywiście nie ma tragedii ale mogłoby być lepiej. Do normalnej jazdy jest wystarczający, do "sportowej" raczej się nie nadaje. Strasznym mułem także nie jest, na trasie nie trzeba mieć wolnego miejsca po horyzont aby kogos wyprzedzić. Mnie denerwuje odgłos tego silnika, taka japońska "wiertarka". Ogólnie jest to wystarczająca jednostka napędowa do zwykłej...
~lombroso
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
To chyba najsilniejszy atut tego samochodu. Niskie spalanie, ale dzięki turbosprężarce przyzwoity moment obrotowy (ok 150nm) pozwala się rozpędzić w 16 sekund do setki, co wcale nie jest takim złym wynikiem przy spalaniu średnio ok 6 l. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na stan turbosprężarki, bo jej naprawa z pewnością przekroczy wartość auta.
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zagazowany nie szaleje, ale jak jeździmy na benzynce jest naprawdę dobrze. Jak na tą pojemność moc nie powala, ale czy jadę sam, czy z 4 osobami, prawie nie czuć różnicy. Bardzo ładny dźwięk pracy.
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
pokaż mi 112 koni które tak jedzie po 16latach. Dynamika super. Krótka jedynka i dwójka ale jak trzeba to kręcisz go bez bólu do 5tys. obrotów i uciekasz :) Ten silnik kocha obroty!
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Elastyczność poprawna, kultura pracy na wyższych obrotach dobra, do 1500 obr/min praca jest nierówna (podobno tylko przy tym typie silnika). Ogólnie mila jednostka
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Silnik OK. Na pierwszy rzut oka niby trochę mało mocy do tej masy ale ma ładną charakterystykę (przynajmniej dla mnie) więc nie ma problemu z agresywną jazdą.
~michas508@tlen.pl
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
jak dowiedziałem się że to autko ma tylko 75KM to byłem lekko zszokowany (myślałem że ze 100! - ostro ciągnie, szczególnie od 2500rpm )
~swees
Hatchback 2.0 109KM 80kW
przyjemna barwa, brzmi jakby był doładowany. bolączką są stukające popychacze, dopóki silnik się nie rozgrzeje.
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Silnik sprawuje się doskonale. 150tkm, zero wycieków, zero brania oleju. Przyśpieszenie w normie - 11 s do 100.

Mitsubishi Galant VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KUDŁATY
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Witam.Posiadam Miśka w tej wersji od 1999r.Niezawodne auto dla dbających o jego podstawowe potrzeby.
Mitsubishi Galant VI Hatchback