Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mcwhite@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
należy przy kupnie takiego auta wiedzieć,że oryginalne części są trudno dostępne i drogie,natomiast części serwisowe ,jak np. paski ,klocki,filtry etc.można nabyć za te same pieniądze co do innych marek samochodowych,zużycie paliwa średnie nieco większe niż silnikow z systemem commonrail ale i tak zadowalające.Jak się zorientowałem należy zmieniać dobry olej co 7,5tys.ponieważ wrażliwe są pompowtryskiwacze i turbinka na jakość oleju.
~migacz (migacz@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobra cóż tu dużo mówić, choć w cyklu miejskim parę dynamiczniejszych startów ze światał i widać jak wskazówka spada...cóż oszczędzając czas traci się złotówki...tego pierwszego jednak nie można kupić w przeciwieństwie do ON. Podane dane spalania nie są prawdziwe...na 20 litrach po mieście robi średnio 250km, poza miastem spokojnie ponad 300km.
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Konkurencja pali około litra mniej, przy dynamicznej jeździe po mieście potrafi spalić nawet 9litrów, spokojna jazda to spalanie w granicach 6,4 czyli akceptowalne. Ceny części zamiennych nie są wygórowane ale czasem zdarzy się, że trzeba będzie głębiej sięgnąć do portfela, jednak są zamienniki tragedii nie ma.
~Damianko
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
nie będe walił ściemy że hohoho na trasie niecałe 5 /100 !!!!!! jak w WV bo to czysta ściema chyba że ktoś nie dojdzie nawet do 2tyś obrotów i już biegi zmienia trasa 6 miasto 7 jak korki i klima to 8 , dla mnie super :)))))
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Podobno dużo jak na diesla: około 7-7,5 l na 100. Ja po przesiadce z benzyny i tak jestem zadowolony. Tańsze paliwo i przyzwoite spalanie. Porównując go do Galanta w benzynie to już w ogóle jest rewelka.
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
9l/100km to już max co potrafi zjeść ale za to silniczek przerobi bez problemu gorszy gatunek ropy. Najczęściej kończy się na 8l/100km, choć i 6l/100km się zdarzyło
~marek
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
w mieście pali mi około 8.5 litrów, to sporo ale chyma mam coś rozregulowane, w trasie da sie przezyć, około 6-7 litrów, naprawy tanie w porównaniu np do bmw,
~Fly23
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Jak pisałem wyżej w trasie spala 5 litrów oleju, w mieście już jest trochę gorzej bo kokoło 8-9 l/100km. Ceny częsci nie odstają od cen innych marek.
~MAŁY
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
bywają auta co mniej pala ale mój pali tyle ile zaleje nei spalanie jest najwazniejsze jak ktoś na to patrzy to są silniki 1.0

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wąski
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Na trasie do 110kmh 5,4 w mieście i tu juz nie jest tak fajnie potrafi nawet 9 litrów na sto.
Mitsubishi Galant VIII Sedan