Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Latem klima jest wydajna klimatronik też dobrze sobie radzi, silnik bardzo szybko się nagrzewa więc zimą jest to duży plus. Bardzo słaby nawiew na przednią szybę i czasem sytuacje ratuje klima lub szmateczka.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić klimy w upalny dzień, ale ogrzewanie działa bardzo dobrze. Dużym plusem jest klimatronik w wyposażeniu.
~Fly23
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Przy minus 15 stopniach przejeżdżam dosłownie 1 km i mam cieplutko w aucie. Dodam, że to moje czwarte mitsubishi i w każdym tak miałem.
~mcwhite@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
wentylacja dość sprawna,choć mój samochod slabo dmucha na przednią szybę i w mrozne dni albo podzas deszczu i dużej wilgotności szyby zachodzą parą
~Marek
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
klimatronic sprawuje się doskonale, przy zaparowanych szybach potrzeba dosłownie kilku sekund od włączenia i wszystko wraca do normy
~Damianko
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
a to jest największa zaleta w zimie po przejechaniu 1 km już grzeje a szybki szybciutko wydmuchane i wszystko widać
~do celu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Klimatyzacja z dokładnością do 0,5 stopnia :) ładnie pracuje. Nie ma problemu również z ogrzewaniem.
~MAŁY
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
klima dokładna mrozi super z ogrzewaniem wkącu mam ciepło w zimie
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Bez zastrzezen. Szybko sie nagrzewa,w koncu diselek. Podgrzewane lusterka.
~Vieniu
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Zarówno szybko grzeje jak i chłodzi
Mitsubishi Galant VIII Sedan