Lista ocen Mitsubishi L200 IV Double Cab (75)

~Marek - Maxdawidoff
Double Cab 2.5 DOHC 136KM 100kW
Samochód dobry dla ludzi którzy potrzebują do pracy lub mają hobby związane z przewożeniem różnych gratów na pace. Odrębna paka jest super cały bałagan sprzęt i np śmierdzące gumowce nikomu nie przeszkadzają. Odradzam dla kogoś kto chce nim tylko jeździć po mieście, za duży nie mieści się na niektórych parkingach, trzeba mieć wprawę w manewrowaniu.
~leo
Double Cab 2.5 HP DOHC 178KM 131kW
Auto dobre. Porównywałem wszystkie dostępne pick-upy i patrząc na możliwości, spalanie, ładowność nie ma sobie równych. Navara być może jest trochę ładniejsza, natomiast możliwościami nie podskakuje do L200.
~r.klimczuk@jars.pl
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
pomimo tych poważnych usterek uważam, że jest to jedyny samochód w kategoriach: na off-road,do opery i coś przewieźć: dynamiczny i doskonale się prowadzący. Dzięki jego możliwościom uniknąłem \"czołówki, kiedy musiałem w nocy przy sporej prędkości, omijać po rowie, w deszczu, tego delikwenta, który na trzeciego wyprzedzał z przeciwka.
3,3
~skorpionjp@wp.pl
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
Przeciętnie, bo drobiazgi psują wszystko, a bardzo źle bo przyjęty sposób naprawy mojego samochodu po prostu może doprowadzić do katastrofy. Mam opinie Rzeczoznawców PZM, stacji diagnostycznych, próby drogowe, nawet sprawę w sądzie o zabezpieczenie dowodu i nic. Mam nieodparte wrażenie, że specjaliście z MMC, a tym samym i importerowi zależy na tym żebym się wysypał swoim samochodem i problem sam zniknie.
~_M_
Double Cab 2.5 DOHC 136KM 100kW
Cóż, nie ma samochodów bezawaryjnych. Biorąc moje dotychczasowe doświadczenia z innymi samochodami (nowymi także) - nie wypada negatywnie poza moje oczekiwania.
~Piotr83
Double Cab 2.5 TD 160KM 118kW
Bardzo ciekawe auto. Duża moc i moment obrotowy, blokada centralnego dyferencjału, seryjnie montowane ESP i świetne wartości terenowe. Kupiłem bo chciałem mieć uniwersalne autko. Minus przede wszystkim za głośny silnik. Długa lista dodatkowych akcesoriów, ciekawa linia nadwozia, najwyższa ładowność w swojej klasie.
~trav3rs
Double Cab 2.5 DOHC 136KM 100kW
Twardy, mocny, duży, uniwersalny, bezkompromisowy - taki jaki powinien być pickup.
~MRPABLOS
Double Cab 2.5 TD 160KM 118kW
zaznaczyłem dobrze - bo chciałbym żeby na haku można było z 3500kg holować, co prawda już coś koło tego holowałem na krótkim odcinku , ale widać że to auto nie do takich obciążeń, hamulce się grzeją - długa droga hamowania, ale silnik daje radę.
~staciek
Double Cab 2.5 HP DOHC 178KM 131kW
wersja 178 KM pozwala przyspieszać i to całkiem przyjemnie, krzywa momentu (odczuwalna) jest nieco irytująca - do ok 2 tys obr. jest "dół" ale po przekroczeniu magicznych 2 tys obr. silnik pokazuje co potrafi - w terenie pozwala to ruszać bez zrywania przyczepności... dodam (16.02.2012) że moc jest imponująca - bez problemów jest jazda z przyczepą 2,5t (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi L200 IV Double Cab
10,7
~Anna
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
Auto doskonałe i do pracy i do zabawy, a jak trzeba pod amfiteatr podjechać ta też wstydu nie ma.
Mitsubishi L200 IV Double Cab