Lista ocen Mitsubishi Lancer IX (212) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr_maxx
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Przy wyższych obrotach nie jest super dobrze, ale to auto które nie jest wygórowane cenowo. Bardzo dużym plusem jest spasowanie elementów - nic nie stuka i nie puka na naszych dziurach. Miłe zaskoczenie, pomimo wszechobecnego plastiku...
~Anna Weronika
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Bardzo sobie chwalę, jak jadę około 100, to niezbyt głośno nastawione radio słychać wyraźnie, jak szybciej to jest głośnie, ale nadal dość cicho. W mojej poprzedniej toyotce powyżej 120 musieliśmy krzyczeć, tu mówimy normalnie i wszystko słychać.
~yosa
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Przed zakupem dużo czytałem o słabym wyciszeniu. Myślę że jak na zwykły kompakt to jest dobre, dlatego daję 4. Nie można jednak porównywać Lancera do aut klasy premium. Dywany są dość cienkie, a pod nimi prawie nic.
~bartoszsatanek
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Hałas z zewnątrz nieznacznie słyszalny, ale praca silnika stosunkowo głośna, co może przeszkadzać. Dobry system nagłośnienia RockfordFosgate pozwala jednak na zagłuszenie pracy silnika bez odpalania muzyki na cały regulator.
~Andrzej Wawa
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Ciszej jak w poprzedniej Ibizie 1.9 TDI. Jak ktoś lubi ciszę, to powinien poszukać Tesli. Byłem na jeździe próbnej Auris TS i nową Corollą TS, kiedy nabieramy tempa autostradowego czar niestety pryska.
~Kuba K.
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Po przesiadce - odczucie że auto jest głośne. W mieście to nie przeszkadza, auto brzmi dobrze i nie zakłóca rozmów w kabinie. Na autostradzie gorzej. Pod tym względem konkurencja wypada lepiej.
~ELP
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Silnik ma oczywiście pogłos, ale przyjemny sportowy, mnie nie przeszkadza bo pasuje to do wyglądu. Wyprzedzać na trasie tylko na trójce, bo czwórka za słaba, ale trójeczka bardzo elastyczna
~svalbard
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Tu mógłbym mieć zastrzeżenia. Jeszcze dużo po autostradach i moja ulubiona prędkość, czyli 130km/h jest w tym aucie męcząca (jest głośno). O dziwo, gdy jadę trochę szybciej robi się...ciszej.
~puhdasta@wp.pl
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Do wyciszenia mam pretensję, bo po przekroczeniu 110 km/godz. zaczyna być za głośno. Pewnie w samochodzie jest za mało materiału wyciszającego na podłodze, błotnikach i przegrodzie silnika!
~kaczor
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Silnika podczas postoju nie słychac, przy wysokich obrotach wydaje przyjemny dla ucha pomruk. Uważam, że zbyt mało wygłuszony jest pod względem audio... przechodnie słuchają tego co my;)