Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sedan Facelifting (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrucha
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo dobre auto nie sprawiające problemów. Patrząc na inne opinie potwierdzam że lakier słaby ale w tych czasach wszystkie lakiery takie są(np. w focusie to samo) , wyciszenie mogłoby byc lepsze i skrzynia prosi sie o 6 :) Reszta super , spalanie naprawdę niskie, układ jezdny bardzo dobry, hamulce naprawde solidne. Ogłnie zakup auta uważam za trafiony. Klasyczny "japoniec" z wolnossaczem:) Polecam zakup.
~Justyn
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Lubię ten samochód i uważam, że za 60tyś zł to był bardzo dobry zakup. Jego wygląd nadal może się podobać i powodować przyciąganie wzroku obserwatorów. Na żywo całkiem fajnie prezentuje się deska rozdzielcza z chromowo-srebrnymi dodatkami (o wiele lepiej niż na zdjęciach) Jest wygodny i przestronny, jedynie mogą razić ubytki wyciszeniu zawieszenia i kabiny.
~Łukasz
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
bardzo dobry samochód jak na tę cenę, dużo miejsca w środku - więcej niż Opel Astra, Mazda 3 i Ford Focus, dużo miejsca na tylnej kanapie, znacznie lepiej wyciszony niż Mazda 3 i bardziej ekonomiczny, wady to lakier podatny na zarysowania, w standardzie brakuje świateł do jazdy dziennej ale jest koło zapasowe, żarówkę można wymienić samodzielnie
~Michał
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Najlepsze auto jakie miałem, nic mu nie mogę zarzucić. Pięknie się prowadzi, niskie koszty utrzymania, pięknie wygląda . Piszę o nim trochę z sentymentem , kilka dni temu mieliśmy wypadek z tirem, auto ochroniło nasza rodzinę nikomu nic się nie stało a z auta została mielonka. Naprawdę bezpieczne auto polecam każdemu
~andr
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód posiadam od niedawna więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć. Pozytywnie zaskoczyło mnie niskie spalanie. Czytając opinie spodziewałem się 7-8l/100km a moje auto spala w mieście 6.2l/100km a codziennie jezdze nim do pracy i na zakupy. Nie wchodze na wysokie obroty bo to nowy samochod.
~micsta1
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
ogólnie super!.siedzenia mogłyby być wygodniejsze i brakuje wzdłużnej regulacji kierownicy. Ale nadrabia to silnik ;) Autocentrum nie pozwala na wybór wieku autka MY15...ja swojego kupiłem w 2014 roku choć rok modelowy 2015...mam go 2 latka ale nie mogę tego tu wpisać:)
~Marek
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo ładne i spore w środku auto,ekonomiczny i sprawny silnik-do normalnej jazdy wystarczający aż nadto.Trochę słabe plastiki, ale w tej klasie aut to chyba już norma.Dodatkowo zaskoczyła mnie zwrotność tego sporego jednak auta.
~Kuba K.
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Auto ciekawe - z zewnątrz ciągle świeże (zwłaszcza ze zderzakiem od sportbacka), w środku widać, że ma już kilka lat. Wygodne, ekonomiczne, bardzo przestronne.
~Łukasz
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
jestem bardzo zadowolony! gdy codziennie wsiadam do tego auta to poprawia mi się humor i chę jechać nie ważne gdzie i nie ważne po co
~rozważny użytkownik
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Ogólnie super. Kilka mankamentów powoduje że nie mogę dać najwyższej oceny.
Mitsubishi Lancer IX Sedan Facelifting