Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sedan Facelifting (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Justyn
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Dla kierowcy 100% OK. Dla pasażera mam wrażenie, że jest już gorzej (wnęka na nogi wydaje się być bardziej płytka). Mając 1,9cm wzrostu bez problemu siadam sam za sobą z tyłu. Przestrzeń na głowy z tyłu tez wystarczająca. Niestety środkowe miejsce z tyłu w zasadzie nie istnieje ze względu na brak miejsca nad głową i wbijający się w plecy złożony podłokietnik. Można tam podróżować tylko za karę.
~Kuba K.
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Minus za skokową regulację fotela i regulację kierownicy w jednej płaszczyźnie, jednak po zajęciu miejsca - starczy go dla każdego. Mam 191 cm wzrostu, mogę usiąść sam za sobą. Lekko rysuje się głową o podsufitkę, jednak do Meganki kombi nie mogłem w ogóle wejść za fotel kierowcy.
~Łukasz
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
nie znam samochodu kompaktowego który oferuje więcej przestrzeni w kabinie, najgorzej tutaj wypada Mazda 3, trochę lepiej Opel Astra i Ford Focus, w Lancerze odnoszę wyraźne wrażenie że to auto jest większe
~Michał
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak na auto tej klasy nie można mu zazucic braku miejsca, super auto , w 4osobowa rodzinę na wakacje zabieramy sie układając co prawda wszystko jak puzzle ale daje radę
~rozważny użytkownik
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Z przodu i tyłu bardzo dużo miejsca. Za te pieniądzę (55) chyba nic nowego i większego się nie kupi.
~Marek
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Z przodu ilość miejsca jest bardzo duża, z tyłu też nie ma co narzekać
~Andrucha
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo duzo miejsca w stosunku do konkurencji.
~Łukasz
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
w klasie kompaktowej nie ma auta z większą przestrzenią
~micsta1
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Doskonała. Spore auto jak na swoje wymiary.
Mitsubishi Lancer IX Sedan Facelifting