Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Prawie wszystko w zasięgu ręki, z intuicyjną obsługą. Mam jedynie zastrzeżenia do panelu sterowania ogrzewaniem - często obsługuję go w trakcie jazdy na chybił trafił, ponieważ wymaga oderwania wzroku od jezdni i skupienia uwagi na suwakach. Duży plus za wnęki i schowki - wokół kierownicy, w drzwiach, podłokietnik itp. oraz kieszonki na drobne. Bardzo czytelne i precyzyjne wskaźniki. Wygodna obsługa foteli (bardzo przyjemny i trwały welur)....
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Nie wiem, do czego się przyczepić... może fotele mogłyby być trochę wyżej... (tzn. fabrycznie, bo w moim są na centymetrowych dystansach i jest super). Za to są niezwykle wygodne, czego nie można powiedzieć o poprzednim modelu. Przyciski są pod ręką, są duże, widoczne. Samochód wybajerzony do bólu. Mnóstwo schowków, szufladek, uchwytów etc. Doskonale.
~krzysztofbzdyra@wp.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
niezbyt szczęśliwie rozwiazane włączanie świateł (osobno włącznik osobno dźwigienka do zmiany), wycieraczki włączane "pstryczkiem" na desce rozdzielczej, często podczas jazdy trzeba zdejmować ręce z kierownicy,
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jest wszystko, co może być w 15 letnim samochodzie. Za dużo przycisków, wskaźników i innych bajerów nie ma, więc nie ma problemu z brakiem czytelności itp.
~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Wszystko jest pod ręka, działa lekko i precyzyjnie,Jest wystarczająca ilość schowków. Siedzenia sa wygodne i maja regulacje siedziska.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Wsiadasz po raz pierwszy i czujesz sie jak w domciu Intuicja robi wszystko za ciebie ;)
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Podstawowe przełączniki regulujemy intuicyjnie. Zbyt mały zakres regulacji kierownicy w pionie.
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Obsługa wszelakich przycisków bezproblemowa, wszystko na swoim miejscu
~darkanian
Sedan 1.3 75KM 55kW
Wygodne fotele, sporo schowków. Minus-zawaisy w bagazniku chowane do środka.
~Hizop
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Mam ta starsza wersje. Nie podobaja mi sie przelaczniki przy obudowie zegarow.
Mitsubishi Lancer VI Sedan