Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Do \"5\" zabrakło odrobinę komfortu - jak na polskie drogi auto jest nieco zbyt sztywne. Przyznam jednak, że w każdych warunkach zachowuje się bardzo stabilnie. Nie zaobserwowałem nadmiernej pod- czy nadsterowności. Auto lubi głębokie zakręty, prowadzi się bardzo pewnie, nie myszkuje po drodze. Pomimo nieco skomplikowanego układu zawieszenia, nie ma z nim problemów. Rzeczą wymagającą przyzwyczajenia okazuje się duże koło kierownicy,...
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Autko raczej nie duże więc super komfortu nie ma. Wg mnie nie za twarde i nie za miękkie - w sam raz. Konstrukcja prosta więc naprawy nie drenują kieszeni a u nas każde zawieszenie cierpi niestety. Amortyzatory mam chyba fabryczne i ciągle mają się dobrze
~demon@alpha.net.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Fabrycznie b.twardy (niezbyt dobrze zestrojony jak na nasze dziurawe drogi), nadrabia wlasciwosciami jezdnymi. Prowadzi sie doskonale, tylne zawieszenie niezalezne wielowahaczowe (Multi-Link).
~woohash
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
idealnie trzyma sie drogi.zakrety mozna smialo brac z duza predkoscia.auto bardzo posluszne.niestety bardzo delikatne zawieszenie (a moze to my mamy niedelikatne drogi:>)
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Twarde zawieszenie - kto się raz przejechał Lancerem po ul. Jana Pawła w Warszawie ten wie o czym mówię... ale za to zupełny brak reakcji na zakrętach - rewelacja.
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Prowadzenie jak dla mnie rewelacyjne, trzyma się drogi jak przyklejony. Co prawda niskie zawieszenie źle się sprawdza na krawężnikach, ale coś za coś.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Bardzo precyzyjny i czuly, twarde jak deska zawieszenie dopelnia sportowego charakteru auta Rewelka -chociaz na poslkich drogach roznie to bywa
~MIREK malik266@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
UKLAD JEZDNY JEST NIE NA NASZE DROGI AUTO JEST ZA MIEKKIE I ZA NISKIE.ZIMA TRAGEDIA ALE JAK JUZ WYSKOCZYSZ NA TRASE ZROZUMIESZ PO CO JEST TAK NISKO NAD ZIEMIA
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Dość sprężyście zestrojone zawieszenie. Nie buja i nie izoluje od drogi. Niektórym może to przeszkadzać, ale ja wolę jak samochód prowadzi się pewnie.
~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Auto prowadzi sie dobrze ale jak na moj gust mogło być bardziej twarde. Poza tym komfort jazdy tez mógłby być lepszy.
Mitsubishi Lancer VI Sedan