Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015

Marek, 8 lat temu
Silnik 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2015
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Inne : Postep w porównaniu z modelem z 2014 roku! MY16 jest jak inne auto!
Auto idealnie wpasowuje się w moje potrzeby. Jest komfortowe i w końcu ladne! (w porownianiu z MY14)
Silnik znany z poprzedniego auta. Elastyczny. Nie potrzebuje diesela. Przydaloby się z 20-30KM więcej mocy.
Po oporach zdecydowałem się na CVT. Nie oczekiwałem sportowych wrazen, tylko komfortu. Idealna do samochodu rodzinnego. Pozytywnie odnieram tryb L (w teren)
Trakcja bez zarzutow. Precyzja prowadzenie dużo lepsza niż w MY14.
Bez zmian w stosunku do modelu MY14. Niestety, znowu musialem domontować czujniki parkowania przod/tyl, Japonczycy z Mitsubishi nie wpadli jeszcze na to, ze to wstyd dla fabryki...
Nawigacja Mitsubishi wymaga przyzwyczajenia, ale po kilku dniach jest już ok. Bardzo latwa obsluga. Tylko dlaczego ukryty jest przycisk komputera pokładowego za kierownica?
Znowu ten sam problem - brak nawiewu dla pasazerow 2 -3 rzedu.
Duza przestrzen, choć mam teraz wersje 7M, AWD - bagażnik wyraźnie mniejszy niż w 5M 2WD. Na moje potrzeby w zupelnosci wystarcza.
Rewelacja - na tle wcześniejszego modelu przepasc! Silnik praktycznie niesłyszalny przy normalnej jeździe, podobnie jak zawieszenie i szumy. Wyciszenie na poziomie porównywalnym z Lexusem!
Samochod na dotarciu, wiec spalanie na wysokim poziomie (9-10l). Ale trend spadkowy.
Oferta wg mnie bardzo atrakcyjna na tle konkurencji. Szkoda ze w Polsce obowiazuje wysoka akcyza...idealna bylaby wersja 2,4...
Auto nowe...
Auto nowe...