Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015

ZySo, 8 lat temu
Silnik 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2015
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Jestem pod wrażeniem przebytego liftu względem starszej wersji, różnica bardzo duża.
Na tym etapie bez zastrzeżeń
I tu moje zaskoczenie, po mimo wylanego hejtu na skrzynie CVT jest naprawdę bardzo dobrze, jest super płynna i fajnie się zbiera od startu, co prawda brakuje przycisku sportt (jak w CX-5) ale to tylko bajer, normalnie człowiek jeździ bardzo płynnie.
Bez zastrzeżeń,
Już ktoś pisał wcześniej, brakuje czujników z przodu ale nie jest to jakaś duża tragedia, zawsze można domontować.
Jak na razie to ledwo mieszczę się w 10/100 ale jest to wynik do przyjęcia, Przycisk Eco trochę go zamula i nie che wchodzić szybko w obroty gdy - dobrze że jest to opcja, wiec można skorzystać lub nie.
Nie mam zastrzeżeń
To był jeden z warunków dla którego zwróciłem na miśka uwagę, nie należę do ludzi niskich a moje dzieciaki są już wyższe ode mnie więc musiało być autko przestronne, Przy wzroście 185 na tylnej kanapie przeszkadza szyberdach więc wziąłem wersję bez niego.
Rewelacja, ogromne brawa za postęp względem poprzednika.
na razie żadnych
Bardzo pozytywny, w tej konfiguracji najtańsze auto na rynku, nawet z mniejszymi autami typu Sportage, CRV, CX-5, Tuscon
żadnych.
żadnych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 MIVEC 150KM 110kW [l/100km]

12,0
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015