Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV

grabolo, 10 lat temu
Silnik 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Rok produkcji 2013
Mitsubishi Outlander III SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW 2012-2014 - Oceń swoje auto
Inne : Super pojemne autko za przyzwoitą cenę.
Karoseria : wiem z doświadczenia ( ASX ), że ma miękki lakier
Autem jeżdżę tylko sam, do pracy. Wożę nim materiały, czasem butle gazowe. Dla mnie bomba. Pojemne, wygodne. Z zewnątrz rzadko na nie patrzę natomiast w środku super za tą cenę.
Auto jest kopione za 88k w polskim salonie, więc silnik benzyna 150KM, skrzynia manualna. Sprawuje się super. Poprzednim autem (ASX też benzyna ) zrobiłem w dwa lata 90k km. Wszyscy narzekają na skrzynie CVT. Trzeba było brać manual. Dla mnie wystarczająco zrywne, chociaż na wyższych obritach głośne
Czasami coś haczy, mogłaby być lepiej poskładana ale mówię tu tylko u prowadzeniu samej dźwigni. Natomiast biegi wchodzą lekko i bez zgrzytów.
Jest dużo bardziej miękki w porównaniu do ASX i do tego musiałem się przyzwyczaić. Ale jak już się przyzwyczaiłem to tak też mi się podoba.
Super! Jak na takie duże auto nikt chyba nie będzie narzekał. No chyba, że poniżej 150cm
Nie ma się do czego przyczepić.
Przy czterech osobach na pokładzie jest trochę pary na szybach ale po włączeniu nadmuchu na szyby momentalnie znika
Prawie jak w świętej pamięci Omedze!
Jednak powyżej setki słychać, że autko nie kosztowało 200k!
Jestem spokojnym człowiekiem w średnim wieku. Okres burzy i naporu mam za sobą. Nie przekraczając 100km/h auto na trasie pali poniżej 7l/100km. W mieście jeżdżę raczej rzadko ale jest około 8,5. Dla mnie super. A udało się już dojechać do roboty z wynikiem 6,4l/100 jak światła pasowały.
Na sto procent nie ma na rynku lepszego auta tej wielkości za tą cenę ( 88k z salonu )
Za wcześnie jeszcze na usterki, dopiero 5k przejechane. Ale ASX w dwa lata i po 90k przejechanych nie miał ŻADNEJ, najdrobniejszej usterki.
Zero.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW [l/100km]