Oceny Mitsubishi Outlander III SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW 2012-2014

Mitsubishi Outlander III SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW 2012-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander III SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW 2012-2014

4,1
~Stanisław
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
To już drugi Outlander 3 generacji. Pierwszy był z silnikiem diesla 2.2 i byłem z niego mega zadowolony. Obecnie 2.0 benzyna i daję Ogromny minus dla automata cvt. Myślę o powrocie do 2.2 diesel ponieważ tamten występuje z manualem . Niestety benzyniaki z napędem na 4 kopyta występują tylko z automatem , który wyje i nie jedzie ! Aktualny przebieg 150tyś km i zero awarii. Natomiast jest ich dużo z uszkodzonymi skrzyniami, więc lampka z tyłu...
~Martini
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Super stosunek jakości do ceny. Jedynym mankamentem jest niezbyt ekonomiczny silnik :) przy normalnej jeździe w dłuższych trasach (miasto-autostrada-drogi lokalne-miast) pali min 10l. Oczywiście jak chcemy się ciągnąć przepisowymi prędkościami to można zejść do 8l ale bez autostrad, tam przy 140km/h ciagnie min 11/100 każde 10km wiecej to 1l min wiecej :) Poza tym mankamentów brak, skrzynia CVT pracuje super, widoczność ekstra, wielkość i...
~Jakub
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Auto bardzo dobrze wyposażone, świetny stosunek jakość/cena. Nie jest to demon prędkości, ale jakoś daje radę. Brakuje szóstego biegu na autostradzie. Jak na SUV-a pewnie się prowadzi. Autko ma wygodne zawieszenie. Wykończenie w środku na dobrym poziomie jak na Japończyka. Bardzo dobre audio. Mimo jego niewielu wad jestem z niego zadowolony.
~Misiek
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Wersja 4x4 CVT. Po wielu różnych samochodach to jest ten, który lubię najbardziej. Samochód odpowiada mi całkowicie. Chciałbym więcej mocy ale ograniczenia finansowe robią swoje. Nie ma innego takiego auta w podobnej cenie: 4x4, skrzynia automatyczna, duży, zwrotny, w chwili zakupu najbardziej bezpieczny w segmencie (wg. ENCAP)
~Łysy
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Ładnie wykonane solidne auto. Skrzynia cvt niestety porażka, jeździłem już kilkoma autami w auto. ale czegoś takiego jeszcze nigdy... Dlatego trafiło na manual... Spalanie mocno mnie zaskoczyło na +, bo przy dziadkowej jeździe zszedłem do 6,5! 80-90km/h,przy dynamicznej jeździe 9-10 a potrafię wcisnąć. 9,8 do 100 przy benzynie i napędzie na przód i tu dochodzimy do minusów - niestety w manualu tyko dwie konfiguracje, bez 4wd...
3,4
~Andrzej
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Gdyby nie to przyspieszanie to super by było. Trochę zawiedziony jestem że auto za prawie 130 tys zł tak kiepsko przyspiesza. Walory użytkowe i wykonanie doskonałe . Mimo wszystko to jest bardzo porządne auto. Jeśli komuś nie zależy na dynamicznym aucie ,które żwawo przyspiesza to będzie zadowolony.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander III SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
9,3
10,1
~Greg
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Komfort, niezawodność i ekonomia. Świetne zawieszenie, napęd na 4 koła i oszczędny silnik bardzo dobrze pracujący na LPG instalacja STAG 4.
~grabolo
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Autem jeżdżę tylko sam, do pracy. Wożę nim materiały, czasem butle gazowe. Dla mnie bomba. Pojemne, wygodne. Z zewnątrz rzadko na nie patrzę natomiast w środku super za tą cenę.
~Barti
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Przy takie masie musi swoje spalić.OK 6,9 na trasie 90km/godz (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~GregZim
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Kultura pracy ok. Jest dużo cichszy od poprzednika. (Silnik)
Mitsubishi Outlander III SUV