Oceny Mitsubishi Pajero II Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW 1994-2000

Mitsubishi Pajero II Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Pajero II Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW 1994-2000

~zbyszek7441
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Dobre auto do lasu, w mieście też daje sobie radę. Inni użytkownicy czują respekt gdy chcą wymusić pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Trochę karoseria lubi być podatna na \"rudą\". Zwłaszcza nadkola z tyłu i rama za tylnym prawym kołem.
~Gołąb
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Bdb auto o seryjnie już bardzo dobrych właściwościach terenowych,co bardzo cieszy.Egzemplarz w bdb stanie zagwarantuje nam bezawaryjną ekspluatację tego auta.Jednak o taki ciężko,a jeśli już,to przeważnie wysoka cena. Przy kupnie przedewszystkim radzę zwrócić uwagę na napędy-czy wszystko działa,czy nie trzeba się szarpać z gałką od zmiany napędów(wszystko ma wchodzić w miarę gładko)-bo to są najbardziej kosztowne elementy
~dentysta1
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Coż sporo i tak napisałem jeżeli ktoś planuje zakup samochodu terenowego, Pajero wydaj się być b, dobrym rozwiązaniem. Komfortem jazdy zdecydowanie przewyższa 4runnera czy patrola, dodatkowy zaleta centralny mechanizm różnicowy umożliwia jazdę 4x4 na suchej nawierzchni co w patrolu i 4runnerze jest nie możliwe.
~dublo2
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Mialem wczesniej SsangYong Musso z 96 roku i troche z nim przeszedlem!! Tam mozna zrozumie co to znaczy usterkowosc samochodu (waly do wymiany, zepsute napedy, elektryka pada itp.) A w tym to tylko lac paliwo i jezdzic, nic wiecej - cieszyc sie jazda!! Jezeli ktos ma jakis problem z Musso to pomoge bo znam ten samochod na wylot, mail: dublo2@wp.pl
~rafilon
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Jęśli ktoś ma ciężki dojazd do domu to nic lepszego nie można kupić.zdecydowanie polecam
~kowal-1978@tlen.pl
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Całokształt oceniam dobrze możliwości auta przerosły moje oczekiwania polecam:)
~antw1
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Jestem naprawde zadowolony z tego samochodu! Jest dość surowy, ale naprawde polecam, w koncu to nie jest limuzyna!!
~eryk
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
drobne problemy z nagrzewnicą ale myślę że do ogarnięcia (Wentylacja i ogrzewanie)
~meloman
~RVC
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Aczkolwiek troszke slaby skret. Ale to nie przeszkadza. (Układ jezdny)
Mitsubishi Pajero II Standard