Oceny Mitsubishi Pajero III

Oceny Mitsubishi Pajero III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Pajero III

~Maciej
Terenowy 3.8 V6 219KM 161kW
Montero (USA) z silnikiem 3.8 MIVEC 255KM, jeżdżę już 11 lat i nie potrafię znaleźć powodu żeby wymienić na nowszy. Może tylko że dzieci już duże i nie muszę wozić wózka i wanienki. Auto bezawaryjne, niezwykle komfortowe, niezwykle obszerne, dobre w teren ale bez przesady bo to długa wersja i opony szosowe. Z Pajero jest tak, że trzeba dobrze przemyśleć czego chcemy zmiast potem narzekać że bokser wagi ciężkiej nie jest baletnicą, ale Pajero...
~Cyklop
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
Dobry czołg - mocny, niezawodny i bezpieczny zarówno z wyglądu, jak i w środku. A co do środka. Japończycy montują generalnie dziwne plastiki, piszę \"dziwne\", bo pierwsze wrażenie po ich dotknięciu jest kiepskie - taniość, sztywność, twardość. Ale proszę Państwa, przy rozbiórce wnętrza jeszcze nigdy żaden plastik w Pajero mi nie pękł, oczka, zaczepy i bolce są trwałe. Zatem do \"dziwnego\" wyglądu plastików w Pajero proszę się przyzwyczaić....
~kto wie ten wie
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
Ja jestem prawdopodobnie nieobiektywny, ale bardzo lubię \"Misia\". Poza tym to jest naprawdę solidny, twardy i trwały samochód. Wiadomo, jak się całe życie śmiga osobówkami, to trzeba się przyzwyczaić do tego, że w zakręty trochę wolniej, że wysoko się siedzi, że dynamika inna... Ale! Szybko się człowiek przyzwyczaja, że nie urwie miski olejowej, że chodnik to nie dramat, że śnieg to frajda a błoto jest fajne. Do spółki z ojcem użytkujemy ten...
3,1
~jack
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
Trzeba na nie patrzeć przez pryzmat terenówki i auta dużego. Największe zaskoczenie to to iz siedzi się bardoz wysoko. Samochód jest dość toporny ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po 290 tyś km auto jest sztywne. Nie było jezdżone w terenie. Samochód wygodny na trasy, jednak nie jest ekonomiczny;-)
~Tomasz
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Pajero III bardzo pozytywnie oceniam przerobiłem kilka terenówek ale wróciłem do Mitsubishi poraz kolejny i jak zawsze może to nie tytan terenu tak jak Unimog ale do jazdy rekreacyjnej i długich podróży nie koniecznie utwardzonymi drogami i ciągania łodzi jak najbardziej jest więcej jak wystarczający.
~Ada
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
Wystarczy kupić nie szrot, dbać, a będzie służyć wiecznie. Mega wygodny, w miarę cichy w zależności od opon. Moc wystarczająca do normalnej jazdy, rakieta to nie jest. Trzeba uważać na rudą, bo lubi się gdzieniegdzie ulokować :)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Pajero III
11,8
13,2
~piii
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
Zero wkladu przez 30 tys km.tylko olej i ON.narzekaja ze glosne to niech kupia s klase.to auto smiga tak jak powinno.to jest terenowka a nie bulwarowka jak rav4.chcesz w teren?to tylko pajero.czolg to jego drugie imie.
~jaro555
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
To auto ma 7 lat i nic się w nim nie dziej. Może trochę więcej pali - ale ma prawdziwą klasę. Przez najbliższe 10 lat nie zamierzam go sprzedawać. Oczywiście nie jest to auto do intensywnej eksploatacji na trasie i pracy Przedstawiciela Handlowego - od tego są inne samochody. To auto ma określone walory użytkowe nieocenione w pewnych warunkach i za tę pewność i niezawodność trzeba trochę więcej zapłacić.
~pajero dakar
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
miałem pierwsze pajero z roku 2000 również 3,2 did przeszedłem na touarega ciągle cos kontrolki to na bieżąco sie zaswiecały awaria goniła awarię (lipa) Q7 fatalna skrzynia biegów!!!!X5 jakos mi nie pasowało to auto a sprzedaz to tragedia bujałem sie z tym autem prawie 3 miechy hehe i wróciłem do pajero tym razem wersja dakar 3,2 did 2006 i mi pasuje :))
~Safio
Terenowy 3.2 DI-D 165KM 121kW
Nie ma auta idealnego,na dzisiaj Pajero spełnia moje oczekiwania,może kiedyś kupię sobie coś innego(niekoniecznie lepszego).Cieszę się z tego co mam,szczerze polecam to auto wszystkim tym którzy mogą wydać trochę więcej pieniędzy.