Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Mitsubishi Pajero Pinin

~Masa
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Mitsubishi Pajero Pinin
Bardzo zgrabne i fajne autko. Samochód mam już 2 lata i śmiało moge powiedzieć że warto było. Początkowo podchodziłem do Pinina jak pies do jeża ale nie potrzebnie się bałem. Auto jest mega niepozorne i w terenie może zawstydzić niejedną "rasową " terenówkę. Dzięki reduktorowi jazda w terenie jest spokojna i pnin pokonuje rozmaite przeszkody bez wysiłku, bez obawy że spalimy sprzęgło
~Dominik
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Mitsubishi Pajero Pinin
Za te pieniądze nie nabędziemy tak dobrego auta. Wygodny w mieście, sprawny w terenie. Lekki i mocny. Jeśli nie masz dużej rodziny - doskonały wybór!
~prezes
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Mitsubishi Pajero Pinin
bardzo fajny samochód, automatyczna skrzynia, napęd super select, klimatyzacja, elektryka, nie ma się do czego przyczepić
~PG
Mitsubishi Pajero Pinin
Pali mi 8,9 po mieście.Tyle wskazuje komputer.W terenie sprawuje sie dobrze. Na trasy nie polecam..
~radwan
Mitsubishi Pajero Pinin
radio firmowe troche drogie- bo sa tańsze inne i lepsze.
~darek
Mitsubishi Pajero Pinin
fajne autko, i do pracy i w teren, w każdych warunkach atmosferycznych, minusy: mały bagażnik, trochę słaby silnik.
~Wiesiek
Mitsubishi Pajero Pinin
Auto proste i dobre.Kto lubi teren ma w nim przyjaciela.Kto szuka ideału proszę kupić wóz za 300.000 euro.Nie jest to "terenówka do teatru" jak Honda CRV lub Toyota RAV4.Sam wygląd mówi że jest to auto sportowo-terenowe i tak się też zachowuje.Wielkim nieporozumieniem jest kupienie Pinina aby zadziwić sąsiadów czy kolegów z pracy.Ci co szukają pełnego komfortu nigdy nie będą jeżdzić przecież w teren. NAJWAŻNIEJSZĄ jednak sprawą jest to że w...
~T.
Mitsubishi Pajero Pinin
Hmm... Gdyby mniej palił i miał wiecej miejsca w środku to super samochód.

Dziennik kosztów dla Mitsubishi Pajero Pinin

11,0
10,6
~hameriz@ko.onet.pl
Mitsubishi Pajero Pinin
auto, ktore warte jest swojej ceny. Wyposazenie standardowe w 2 poduszki i komputer pokladowy jest dla kupujacego milym akcentem. Szkoda tylko, ze producent zmusza klienta do zakupu bardzo drogiego firmowego radia (1200zł), Radia innych firm nie integruja sie z komputerem pokladowym.
~leśny
Mitsubishi Pajero Pinin
super auto do miasta i w teren, najlepsze dla 2 osób, ale 4 też pojadą.

AUTOCENTRUM.PL S.A.