Lista ocen Mitsubishi Pajero Pinin (56)

~Edwin
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
wszystko super, tylko buda słaba... Jak się kupi, trzeba monitorować podwozie non stop, i zabezpieczać na bieżąco, bo autko super, bardzo uniwersalne i po mieście i daje radę w terenie (nie ekstremalnym oczywiście)
~Paweu
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Generalnie auto warte polecenia, proste i niezawodne. Świetnie sprawdza się na mieście, w terenie wlezie niemal wszędzie, a i na trasie da radę - choć zdecydowanie nie do tego zostało stworzone.
~Masa
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Bardzo zgrabne i fajne autko. Samochód mam już 2 lata i śmiało moge powiedzieć że warto było. Początkowo podchodziłem do Pinina jak pies do jeża ale nie potrzebnie się bałem. Auto jest mega niepozorne i w terenie może zawstydzić niejedną "rasową " terenówkę. Dzięki reduktorowi jazda w terenie jest spokojna i pnin pokonuje rozmaite przeszkody bez wysiłku, bez obawy że spalimy sprzęgło
3,6
~derribe1
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
nie zawsze łatwo wchodzi, ale nie przeginajmy, nie jest to model topowy. (Skrzynia biegów)
3,7
~T.
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Hmm... Gdyby mniej palił i miał wiecej miejsca w środku to super samochód.
~Witold
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
W zasadzie to należałoby się 4,5 ale nie ma połówek więc 4.
~Terenowiec
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Całokształt oceniam dobrze. Posiadam Pinina (wersja długa) dopiero od niedawna ale nawet po tak krótkim czasie(niecały rok) daje się zauważyc że jest to bardzo wdzieczne auto.
~wojsyl
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Idealne autko dla dwóch osób, które potrzebują jeździć poza asfaltem. Dobre również do miasta (zwrotne). Niezłe właściwości terenowe. Jedyny minus to mały bagażnik.
~mietekb
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Nie oczekiwałem niczego poza przyzwoitym komfortem i bezproblemową trakcją w zimie - dostałem to! Spalanie - niestety - duże, ale to SUV, nie nowy, jeszcze z automatem, więc nie spodziewałem się cudów...

Mitsubishi Pajero Pinin – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ziutek
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Jeszcze by sie z 10KM mocy przydalo, autko (5 drzwi) wazy 1.5 tony. poza tym super. (Silnik)