Lista ocen Nissan 100NX (97) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcino81
Coupe 1.6 SR 102KM 75kW
ja siedzę całkiem wygodnie, pasażerka nie narzeka. z tyłu czasem jedzie.... reklamówka z zakupami (ale jeszcze nigdy nie narzekała :D ) to autko produkowano z myślą o młodych ludziach, do jazdy we dwójkę, a takim przestrzeń nie potrzebna :D
~rud-X
Coupe 1.6 90KM 66kW
Kierowca jedzie niczym kozak, z tyłu miejsce co najwyżej na dwie drobne kobitki. Po za tym kanapa tylna bez zagłówków, ogólnie nie polecam jazdy w więcej niż dwie osoby - niebezpiecznie, niewygodnie, bardzo ogranicza to równiez widoczność z tyłu.
~Kuba nysa100@op.pl
Coupe 1.6 90KM 66kW
Uszyty pode mnie. Jest rewelacyjnie, dzieki jego zwartości "czuje" go w każdej sytuacji. Dla mnie miejsca nie brakuje nawet z tyłu ale wielkolud na pewno sie nie zmieści. Kolega był nim ponad 600 km z bagażami w 4 osoby i wrócili zadowoleni.
~iks550
Coupe 1.6 90KM 66kW
Z przodu jest całkiem sporo miejsca, niestety z tyłu to można tylko teściową za karę wozić ewentualnie jakieś drobiazgi położyć - siedzenie raczej symboliczne: wąskie, twarde, mało miejsca na nogi nawet dla dziecka
~Master Of Disaster
Coupe 1.6 90KM 66kW
Sporo miejsca dla osób siedzących z przodu bo w zasadzia tylko dla nich był projektowany, ale na krótsze trasy i z tyłu da się jechać (raz nawet udało mi sie 6 osób "zapakowac".. ale to całkiem inna chistaria...)
~wojciechbrzoska@o2.pl
Coupe 2.0 GTI 143KM 105kW
przód doskonale tył tylko dla dzieci-wiadomo auto sportowe mało miejsca na nogi i głowę, jeżeli pasażer ma ponad 155cm wzrostu chodzi mi o podróż z tyłu będzie niezadowolony, ale kto takim autem jeździ w trasę w pełnym składzie
~worm83
Coupe 1.6 90KM 66kW
Kierowca i pasażer jest super-wygodnie, fotele super dopasowane anatomicznie-na boki mogły by lepiej trzymać ;) Tył- wożę tylko psa więc też jest ok, ale dla ludzi za mało miejsca- autko z serii 2+ pies...
~artek26@op.pl
Coupe 1.6 90KM 66kW
pasażerowie na przednich fotelach mają dużo miejsca lecz z tyłu jest tragedia, ktoś o wzroście 170 będzie miał problem z nogami i głową, lecz nie zapominajmy ze to tylko sportowe coupe;)
~Janek z Gorzowa
Coupe 1.6 90KM 66kW
suuper z przodu pod warunkiem że nie zabieramy pasażerów z tyłu. Można cofnąć fotel na maksa, i mamy aż za dużo miejsca. Siedzący z tyłu luksusu nie mają, można zabrać znajomych za karę. :)
~first3 - studentiren
Coupe 1.6 90KM 66kW
kierowca i pasażer obok super....z tyłu hmm dla mnie tragedia ale dla 170cm i filigranowej budowy człowieka do 60kg jest znośnie..na krótkie trasy tj takie do 50 km.....powyżej tragedia!!