Lista ocen Nissan Almera I Hatchback 1.6 99KM 73kW 1995-2000 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAREK
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Odkąd posiadam ten samochód,poza wymianą oleju i filtrów ,nic do niego nie dołożyłem!!!w porównaniu z golfem 3,którym jeżdziłem 7 LAT i do którego sporo dokładałem ,ALMERA TO -REWELACJA!!!
~Zbigniew (Kraków)
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Kupiony od I właściciela, w zasadzie nie sprawił mi żadnych niespodzianek. Za tą cenę warto nabyć pod warunkiem zwrócenia uwagi na serwis i sposób eksploatacji.
~mareks
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Zakup w EU spowodował, że za cenę modelu 1,4 LX mam 1,6 SXL bardzo bogato wyposażony z welurową tapicerką, klimatyzacją i jedną poduszką
~krakow_stan@poczta.fm
Hatchback 1.6 99KM 73kW
W tej wersji ze wszystkimi "bajerami"- a taki sprzedają Nissan Niederlanden. Niestety ten model w Polsce osiągał już wtedy zwariowaną cenę.
~ŁośKtoś
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Kupiony jao 13-latek za jakies 6 tys z kawałekiem.Napewno dostał w prawy róg.Stosunek cena jakość między dobrze a przeciętnie
~First
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Dużo tańszy od tego co można nabyć hondy lub toyoty w podobnym roczniku, a nie wypada gorzej.
~marroni
Hatchback 1.6 99KM 73kW
żeby była lepsza ergonomia, lepsze materiały wykończeniowe to by było super a tak to tylko dobrze
~Hamannpl
Hatchback 1.6 99KM 73kW
auto niezawodne godne uwagi, samochód nie do zajerzdzenia...
~mikekoz
Hatchback 1.6 99KM 73kW
ciężko powiedzieć bo za diagnozy trzeba zapłacić a efektów jak nie było tak nie ma
~Scyzor
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Stosunek jakości do ceny jest nawet trochę lepszy niż dobry.
Nissan Almera I Hatchback