Lista ocen Nissan Almera II Hatchback (228) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PRAWY
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Po 2000 KM jestem zachwycony zobaczymy czy bedzie tak dalej. Uwazam dla osoby lubiacej "dawac po Garach" moze sie okazac paliwozerny!!!
~Rysiek
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Pali dużo. Pzreglądy średnio drogie ale za to trudno znaleźć dobry serwis w Warszawie (pełno drobnych usterek a oni beszczelnie wmawiają że tak ma być).
~aaa
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Znaczne wahania zużycia paliwa - uzależnione stylem jazdy. Umiarkowane ceny przeglądów (około 400 zł za przegląd podstawowy to niezbyt wygórowana cena).
~Janko
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
średnio wychodzi mi 8 - 9 l/100 km., przy czym większość w mieście. Inna sprawa, że teraz, kiedy mamy zimę, każdy samochód spala więcej, niż poza zimą.
~Mario
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Mam go za krótko aby coś więcej napisać. Poza wymianą poduszek silnika i kilku innych drobiazgów nic więcej nie robiłem.
~daniobialystok
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wystarczy kupić niezaniedbany egzemplarz i do wymiany będą tylko elementy eksploatacyjne jak olej, filtry, klocki itp. no i paliwo :)
~diabelskimlyn
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Części nie są tak drogie jak się wydaje, te eksploatacyjne to grosze, gorzej turbospreżarka, rozrząd czy pompa.
~Lukasz
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Koszty utrzymania ograniczają się do tankowania paliwa i zmian oleju. Trzeba przyznać, że auto jest naprawdę niezawodne i wytrzymałe.
~Hirmal
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Samochód praktycznie bezawaryjny,poprzedni-Renault Clio II to kupa złomu!Tutaj tylko lać i jechać.Zużycie paliwa bardzo przyzwoite

Usterki Nissan Almera II

Nissan Almera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~StoneCold
Hatchback 1.5 90KM 66kW
jakiejs rewelacji nie ma jak bym nie pilowal albo jechal nie wiadomo jak wolno caly czas wychodzi 7,95 na 100 km.
Nissan Almera II Hatchback