Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hajto
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
W momencie kiedy z przodu jedzie dwóch słusznych rozmiarów mężczyzn to z tyłu miejsca nie prawie w ogóle. Zazwyczaj jeździmy w cztery osoby. Gdyby chciała jechać piąta to trzeba by było robić zmiany co jakiś czas z uwagi na to, że tunel jest stosunkowo wysoki.
~semen
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
No cóż, dla mnie i dla pasazera jest wystarczajaco, z tyłu juz nieco gorzej, przy moim optymalnym ustawieniu fotela zmiesci sie dziecko w foteliku, jezeli juz ktos musi tam siedziec to ja niestety musze sie podsunac do przodu
~Mrozik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
jest przestrzennie i wygodnie chociaż ten podłokietnik użytkowany nieraz przez pasażera bardziej niż przez kierowcę... definitywnie za daleko ale reszta ok... a tak i gaśnica mogłaby być w innym miejscu
~Kier_ownik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Tu jest tak sobie. Mam 190cm wzrostu i jest bardzo OK, pasażer z przodu tez ok, ale z tyłu raczej ciasno, no szczególnie za mną. Bagaznik podajże 330L, całkiem niezły, pojemy i wystarczający.
~Aachener
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Przy moim wzroscie 1,80 m mam miejsca pod dostatkiem. Z przodu bardzo dobrze. Z tylu przydaloby sie troche wiecej miejsca na nogi ale nie jest zle. Kierowca ma poczucie przestronnosci i bezpieczenstwa.
~Paweł
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak na auto miejskie jest bardzo duzo miejsca,dla kierowcy ogrom jak i dla pasazera, z tyłu naprawde mile zaskoczony . Jeśli chodzi o bagażnik...zakupy ,skrzynka,torby nie ma sprawy.
~lata1984
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
nie za mało. podróż w 4 osoby na Chorwację jest możliwa w znośnych warunkach. jeśli chodzi o podróżowanie w 5 osób to tylko krótkie trasy. dla 2 osób po prostu bajka:).
~Szykus
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna. Minusem sa fatalne fotele które nie mają żadnego trzymania na boki,po prostu fotele to tragedia .
~Baca
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Dla kierowcy numer dłuższego ode mnie byłoby ciasno (ja mam 182 cm). Z tyłu porażka- fotelik z dzickiem plus żona i wychodzą sardynki w puszce.

Usterki Nissan Almera II

Nissan Almera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Aachener II
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak juz wspomnialem - z przodu wystarczajaca ilosc miejsca z tylu troche ciasno (mala ilosc miejsca na nogi pasazerow)
Nissan Almera II Hatchback