Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flavio
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
W tej klasie powinno być chyba lepsze, a tak jest tylko przeciętne. Sposobem na izolację nieprzyjemnych dźwięków jest firmowe radio z CD. Jak na fabryczny sprzęt, jestem naprawdę zadowolony. Gra miło i odpowiednio głośno, tak że o pracy silnika można czerpać informacje wyłącznie z obrotomierza. Do tej pory przejechałem wiele głębokich dziur (włącznie z polskim safari na drodze nr 512 pomiędzy Pieniężnem a Górowem Iławeckim) i efekt jest...
~Janko
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
to spory mankament Almery. Uważam, że kabina powinna być lepiej wyciszona, w szczególności pod względem szumu opon. Z początku wydawało mi się, że to silnik pracuje zbyt głośno, ale po kilku próbach doszedłem do wniosku, że zdecydowana większość dźwięków dochodzi do kabiny z okolic podwozia. Mam jednak nadzieję, że na wiosnę, po zmianie opon, zjawisko to ulegnie dużemu zmniejszeniu.
~Aachener II
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Wyciszenie poprawne - choc mogloby byc lepiej. Silnik pracuje (jak na Nissana) troche za glosno, wyciszenie kabiny przy normalnych predkosciach ok, powyzej 120-130 km/h zaczyna robic sie glosno, szum toczenia zalezy w duzej mierze od uzywanych opon.
~lata1984
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
jak na czasy kiedy auto było produkowane 2000-2003 nieźle. porównując do auto z czasów po liftingu 2003-2006 autko wypada już przeciętnie(może po liftingu poprawili wyciszenie tego nie wiem). ogólnie da się jeździć jednak powyżej 100 robi sie głośno.
~Hajto
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Praktycznie "non-existent", aczkolwiek mi to jakoś bardzo nie przeszkadza. Silnik ma bardzo przyjemne brzmienie (jak na R4). Ciężko mi to ocenić, dlatego że już zdążyłem się przyzwyczaić.
~semen
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Wyciszenie uważam za dobre, powyzej 4000 rpm silniczek lekko mruczy (zmieniony wydech) co jest przyjemne dla ucha, przy dłuższych podrozach nikt nie narzeka na hałas
~Aachener
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak dla mnie troche za glosny silnik. Po przekroczeniu 110 Km/h, wyraznie odczuwalny szum wiatru, Pod tym wzgledem moj wczesniejszy samochod - Fiat Brava 1,2 - byl zdecydowanie lepszy.
~Szykus
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Mimo użycia mat wygłuszających w aucie jest bardzo głośno , wymiana uszczelek na nowe na niewiele się zdała , dalej gwizdało i trzeba było zagłuszać radiem
~Bardzo zadowolony
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Silnika wogóle nie słychać przy rozruchu,dopiero od około 4000 obrotów staję się chyba zbyt głośny,ale nie zwracam na to uwagi,nie jest to dla mnie żadną wadą
~Paweł
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak na taki samochod naprawde mozna to pochwalić. Silnika nie slychac za bardzo ,wnetrze lekko wyciszone w dzwiach.
Nissan Almera II Hatchback