Lista ocen Nissan Maxima IV (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robson
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Cena podobna do przereklamowanego zachodnie shitu... Masz jakieś wątpliwości, po prostu przejedź się tym autem. Będziesz widział co to znaczy jakość... po trzech latach śmigania po polskich drogach w aucie nie zaskrzypi nawet jeden plasticzek...W niemieckim złomie była to po prostu cała symfonia niepożądanych dźwięków... W tej chwil rozglądam się za nowszym autem.... Oczywiscie maximką już V generacji..
~juryd@op.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
W stanach Maxima GLE 2003rok V6,3.5L (255koni mech.) jest za 30000 dolarow u dealera.W polsce nowa podobno kosztuje 150000zlotych(pelne wyposazenie).Bardzo drogo,wiecej niz w USA,ale coz pewno chca podwojnie zarobic.
~Tbx
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Nastepny tez bedzie jakis duzy japonczyk. Maxia pomimo swoich 10 lat nie raczej sie nie sypie. Duzym plusem jest to, ze nie rzuca sie w oczy jak porownywalny merc lub bmw a komfort jest taki sam
~markazkob@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Chyba zrobiłem jeden z lepszych interesów. Kupiłem 1,5 roczne auto za połowę ceny nowego a jak nowy. Przekonałem sie że warto wysokiej klasy sam. kupic z nie dużym przebiegie. To sie opłaca.
~maxima lover
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
w sam raz, za ta cene, a dalem jakies 140000, nie spodziewalem sie szczerze takiego fajnego auta, tak wygodnego, szybkiego, duzego i taniego w utrzymaniu, podsumowujac wszystko
~katalonczyk
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
za ten pieniądze nie znajdziecie lepszej, ezpieczniejszej, komfortowej Limuzyn, Nie rzuca sie w oczy i o to Chodzi! Ale trzeba poszukac nie bitej i zadbanej
~tomek
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Lepiej sie nie da kupic w tych cenach.No moze lexus gs300 ale tam czesci znacznie drozsze.
~Panstan
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Jakość super,cena w porównaniu z japońskimi przeciwnikami [Camry, Accord] konkurencyjna.
~andrewhoopoe@yahoo.com
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
jak na ten rocznik to świetnie. Sprzedałem c-klase i dwa auta kupiłem. Jestem zadowolony.
~Zagłoba
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
bo za ten stan i przebieg pojazdu dałem " śmieszne pieniądze !