Lista ocen Nissan Maxima IV 3.0 QX 193KM 142kW 1995-2000 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~juryd@op.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Auto doskonale trzyma sie drogi.Polecam wszystkim posiadaczom Maximy aby ja stuningowali,efekt niesamowity.Proponuje obnizyc auto,felgi18,sportowe progi boczne,spojler,przyciemnione szyby.
~Oskar
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Miałem Primerę p11 i moim zdaniem lepiej trzymałą się na zakrętach. Ale za to komfort to w Maximie jest dużo lepszy.
~Robson
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Doskonale znosi dziurawe polskie drogi.... Auto ma 160tys km najechane i nie przechodziło jeszcze żadnej naprawy zawieszenia.
~markazkob@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Dwa razy wymieniałem amortyzatory (no ale polskie drogi) Trzyma się świetnie.Przy duzym obiążeniu i szybkości troche pływa w zakrętach
~Maximus
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
dość precyzyjny, auto dobrze sie prowadzi, nie pływa o ile ma się dobre amortyzatory :)
~Panstan
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Super, od czasu do czasu trzeba ustawic geometrię. Zawieszenie super,praktycznie niezawodne
~zadowolony użytkownik
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
lekko podsterowny, można zniwelowac szerszymi oponami i odsadzeniem felgi na zewnatrz,
~EasyRider
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
moze troche za moce wspomaganie, bawiac sie kierownica na prostej ciezko wyjsc na prosta
~edzik8@vp.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
pneumatyka robi swoje , znakomicie gładzi przełączam na sport i mam sportowe zawieszenie
~maxima lover
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
nie mam zastrzezen, ale raz wymienialem cos w przednim kole, tluklo sie