Lista ocen Nissan Note I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domański Tomasz
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód pod wzgledem gabarytów idealny dla młodej rodziny z dwójką dzieci. Nie polecam silnika benzynowego 1,4. Jest bardzo paliwożerny. Gdy na pokładzie jedzie tylko kierowca można pokusić się o w miarę dynamiczną jazdę. Kazdy pasażer pełnowymiarowy znacząco ogranicza osiągi samochodu. O jeździe z 5 pasażerów w dalekie trasy można zapomnieć.
~Patryk
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód dla mnie idealny. W miarę dynamiczny, niezawodny, pojemny, praktyczny itd. Naprawdę nie żałuję że się zdecydowałem na to autko. Wybierałem m.dz. roomster\'em a note\'m i bardzo się cieszę że wybór padł na nota. Miałem dużo samochodów, ale ten darzę szczególnym sentymentem. Sam nie wiem dlaczego. Może po prostu ma w sobie jak się to mówi \"to coś\"
~Marcin
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo przyjemne w prowadzeniu i ekspolatacji auto. Fajny zestaw dla dzieci - kieszenie w fotelach, stoliki itp. Bardzo fajny sposób modelowania wnętrza za pomocą przesuwanej tylnej kanapy. Wygląd kontrowersyjny. Bardziej podobał się żonie niż mi ale teraz coraz bardziej mi się podoba. Wyróżnia się wśród tysięcy takich samych aut.
~Daniello
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
dałem za Nota ( po targowaniu równo 65000 ) wersja TEKNA czarny metalic z autoalarmem i pakietem COMFORT TEKNA...myśle, że za tę cenę możnaby znaleźć coś w średnim wyposażeniu z klasy wyżej czyli COMPACT ( choć NOTE to coś pomiędzy małym samochodem a samochodem klasy compact ) ale za całokształt daję 5 z minusem za te tarcze i klocki
~Lrt
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
W mojej ocenie jest to małe duże autko! Gabaryty zewnętrzne nie zdradzają jaka przestrzeń kryje się wewnątrz. Pozycja za kierownicą typowa dla vanów - bardziej siedząca, nie męczy w trasie. Miejsca dla pasażerów bardzo dużo (zakładając że jest to auto maksymalnie 4 osobowe), bagażnik wystarczający. Samochód idealn dla rodziny 2 + 1.
~banan
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Dobrze wyposażone, niezawodne i ekonomiczne autko. Największy minus to stuki i trzaski we wnętrzu (np. z okolic prawego słupka). Z tego co słyszałem nie jest to jednak problem wszystkich egzemplarzy. Ciężko znależć tak wygodne i ekonomicze auto w tej cenie. Więc pomimo kilku małych wad, auto godne polecenia.
~j38
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
ogólnie autko ok, 3 a nawet 4 osobowa rodzina sie miesci, plusem jest regulowana tylna kanapa, przesunięcie której powieksza bagażnik, minusem tego modelu jest: - wyciszenie - zdecydowanie za zgłośno, - skrzynia biegów - problemy z wrzyceniem wstecznego, - silnik 1.4 to wydaje się za mało jak na gabaryty auta,
~Reks
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Ogólnie bardzo miło jeździ się tym samochodzikiem. Wysokie zawieszenie umożliwia jazdę po trochę większych nierównościach niż zwykłą osobówką. Dobra widoczność ze środka, dobrze działające wspomaganie, skrzynia biegów. Rewelacyjne rozwiązanie to przesuwana tylna kanapa i regulowana wysokość podłogi w bagażniku.
~Note
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Polecam to auto. Bardzo duża przestrzen w srodku. Mozna nim przewiesc pralke lodówkę. Mam auto od 3 lat i od trzech lat codziennie robi po 100 a nawet wiecej kilometrow. Zero awari zrobilem nim 100tys km bezawaryjnie. Olej zawsze na czas zmieniony po 10tys km. Polecam to auto jest tanie w ekploatacji.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I
~paweł W
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
jest to fajne autko, ma kilka minusów ale na miasto idealne i co najważniejsze - mimo takiego przebiegu bezawaryjne, tylko okresowe wymiany, w środku dla rodziny 2+2 idealne. ale podkreślić trzeba autko do miasta i krótkie trasy - słaby silniczek i dość głośne w środku. ale ogólnie super autko