Lista ocen Nissan Note I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Autko jest bardzo sympatyczne. Kontrowersyjny wygląd polaryzuje społeczeństwo na gorących zwolenników i zagorzałych przeciwników. Mnie się podobło a więc go kupiłem. Ostatecznie to rzecz gustu. Na temat wnętrza padają już tylko oceny pozytywne - ja wybrałem wersję accenta z jasną dwukolorową deską rozdzielczą ( góra - beż jasny, dół - ciemny) i beżowym wnęrzem - jest o wiele ładniejsze niż czarne i optycznie jeszcze powiększa gabaryty wnętrza
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Auto dla małej rodziny ale wysokiej, gdyż ten samochód ma niewiarygodnie duzo miejsca w środku, acz mały troszkę bagaznik. Polecam szczerze wszystkim, którzy cenią sobie niezawodnośc japońską i praktyczność. Jeżdżę już drugim modelem i nigdy ie było jakiejkolwiek usterki. jakość wykonania drugiego nowego modelu jest lepsza i lepsze wyposażenie: m.in. ESP i 6 poduszek, oraz sterowanie radiem i tempomatem z kierownicy.
~Karol
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Jest to mój 5 nowy samochód (golf,yaris,jazz, roomster)i jak na razie sprawia najlepsze wrażenie jako całość,jedynie roomster byłby godnym rywalem gdyby miał lepszy silnik(NIEMIECKIE SĄ NIESTETY BARDZIEJ PALIWOŻERNE I MNIEJ DYNAMICZNE !!!). Najwyższe noty zbiera za silnik,zawieszenie, wygodne fotele,doskonałe światła,wykończenie i ergonomię wnętrza ,wyposażenie.Auto kupiłem w 2012 więc zobaczymy jak będzie po 100 tys.km
~były a przez to szczęśliwy posiadacz "włocha"
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
z każdym kilometrem lubie je bardziej. I ten fajny bajer z automatycznym zwiększaniem głośności radia w miarę wzrostu prędkości strasznie mi się podoba. I jeszcze jeden przydatny drobiazg - mierzyłem prześwit z linijką w ręku - jest 21 cm. To o 2 cm mniej niż pseudoterenowy landrower fri. Auta klasy kompakt mają od 17 do 19 cm.Przy 15 calowym ogumieniu 185x65 krawężniki i dziury w jezdni nie wzbudzają paniki.
~BlueWheeler
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdybym miał jeszcze raz wydać pieniądze na samochód, to pewnie bym nie kupił Note. Są inne ciekawsze propozycje, ale jestem specyficznym kierowcą, dużo jeżdżę w trasie. To auto raczej miejskie. Sprzedałem, bo już właściwie miałem go dość. Nie miał dla mnie tego czegoś. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, to właściwie polecam, bo tak naprawdę prosta bezawaryjna konstrukcja.
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu Nissana. Po blisko dwóch latach użytkowania mogę powiedzieć że był to dobry wybór i jeśli mógłbym cofnąć czas to jeszcze raz wybrałbym Note. Zawsze kupowałem samochody nowe, różnych marek i przez 20 lat trochę tych samochodów zjeździłem, ale dopiero ten model w największym stopniu spełnia moje motoryzacyjne oczekiwania.
~info@mokume.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Nigdy nie kupujcie w Autoniss Lublin. Od nowości coś trzeszczało z przodu jeździłem kilka razy do serwisu przez cały okres gwarancji i miało być ok; Skonczyła się gwarancja i okazało się że trzeba wymienić jakieś drążki A mieli to zrobić w okresie gwarancyjnym (gratis). Nigdy więcej nie kupię Autoniss Lublin Robienie klienta w Balona tym się zajmują w Autoniss.
~Mr Hagen
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto w sam raz dla mnie. Kupiłem najwyższą wersję (tą z okładki katalogu :) Tekna z inteligentnym kluczykiem i pakietem komfort. Auto jest bardzo ładne (nielicząc świateł :/). Jest pełen luksus. Wygodnie i dynamicznie się jeździ. Autko świetne!!! Zastanawiałem się jeszcze nad Grande Punto ale przy tym wyposażeniu jest on droższy o prawie 8000zł. Lubię nim jeździć dla samego jeżdze
~artur głowacki
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
idealny samochód jak dla mnie. nie żałuję, że zdecydowałem się na to auto. nie widzę po 10.000 km żadnych wad. klasyczna japońska marka, ładny, dynamiczny design. naprawdę polecam. niektóre oceny musiałem dać 4, bo system odrzuca same 5 - co za głupota??!?!?!?!? panowie administratorzy!!! czy narzucanie ocen przyczyni się do ich obiektywizmu??? poprawcie to
Dziennik kosztów dla Nissan Note I
~76_TOMEK_DOMEL
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód pod wzgledem gabarytów idealny dla młodej rodziny z dwójką dzieci. Nie polecam silnika benzynowego 1,4. Jest bardzo paliwożerny. Gdy na pokładzie jedzie tylko kierowca można pokusić się o w miarę dynamiczną jazdę. Kazdy pasażer pełnowymiarowy znacząco ogranicza osiągi samochodu. O jeździe z 5 pasażerów w dalekie trasy można zapomnieć.